The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Перка на климатика/парното и турбо за XC90

#11
Всички очаквахме, като излезна новото XC90 на старите да им паднат цените и да станат по намируеми, но се случи точно обратното - нито станаха по евтини нито започнаха да се намират по лесно. Sad

Аз се оглеждах почти година за XC90, и накрая взех едно с проблем в моторетката и на всичкото отгоре дизел, :? щото бензиновите, които се продават в БГ са всичките за Надин а не ми се занимаваше да ходя напред назад из европата... Cry Февруари бях в Нюрмберг за седмица по работа и намерих време да посетя няколко автокъщи, но не видях нищо което да ми хареса - сърби и поляци постоянно обикаляха като хиени, кой какво ще докара за продаване. Отделно като поисках от един мустакат немец, който три пъти се опитва да ме заговори на турски да прочета колата, онзи се намуси и ми каза, че не може, ако ще купувам да купувам - това е колата и четене на грешки и сервиз след като я платя. След което аз го помолих да застане мирен и да гледа и засича колко бързо възнамерявам да избягам от автокъщата му, без да си купя нищо... Той ме изгледа тъпо и дори и довиждане не каза...

Ремонта който правих беше - клапани, водачи на клапаните и хидравлични повдигачи бившия собственик е бил краен малумник и най вероятно е карал с малко масло или с каквото е излезнала колата от фабриката.
Бяха я нагласили да не се виждат проблемите които има, но след прегледа в МП всичко се видя. :mrgreen: Даже продавачите бяха учудени как толкова бързо се разбра, че моторетката има проблеми.

Но пък цената която постигнахме беше такава(успях да се разбера с продавачите, освен цената и да поемат част от ремонта), че дори и с ремонта, който се направи в момента колата излезе на доста прилични пари(от гледна точка на купувача :mrgreen: ).

Както и да е, вече и навъртях около 1000км. и нещото което остава да направя е да сменя наличните галоши с гуми и крушките на фаровете, че едната свети червено. Wink
Reply

#12
Честито Тишо,

Дано си открил и решил всички сериозни проблеми и от тук нататък само безаварийно!
Reply

#13
Сега разбра ли, че нафтата не е само за отпление Big Grin . Честито и безаварийно каране.
Reply

#14
STEW Wrote:Сега разбра ли, че нафтата не е само за отпление Big Grin . Честито и безаварийно каране.


Мда. Благодаря!
Знам, че се прецаках с този двигател за трактор, но не ми се чакаше още(неясно колко и дали въобще щеше да се намери читаво с бензинов мотор) а и колата е в много добро състояние и е точно това което търсех, като изключим бръмчилника под капака. Вярно след ремонта в момента работи с учудващо малко вибрации(почти не се усеща) за нещо разчитащо на спонтанна детонация предизвикана от огромно налягане. :mrgreen:

Обмислям какви тапи за уши да си купя... Трябват си... Wink
Reply

#15
Tisho Wrote:
STEW Wrote:Сега разбра ли, че нафтата не е само за отпление Big Grin . Честито и безаварийно каране.


Мда. Благодаря!
Знам, че се прецаках с този двигател за трактор, но не ми се чакаше още(неясно колко и дали въобще щеше да се намери читаво с бензинов мотор) а и колата е в много добро състояние и е точно това което търсех, като изключим бръмчилника под капака. Вярно след ремонта в момента работи с учудващо малко вибрации(почти не се усеща) за нещо разчитащо на спонтанна детонация предизвикана от огромно налягане. :mrgreen:

Обмислям какви тапи за уши да си купя... Трябват си... Wink

Споко. Повече няма да се прецакваш Wink
"VOLVO ЩЕ ПРЕМАХВА ДИЗЕЛИТЕ"
http://topgear.bg/?go=article&p=detail&t...leId=10833
Reply

#16
След малко забавяне, накрая взех тая XC90-ка. Пак съм с Volvo след толкова години. Smile

Езика на компютъра е на немски и нищо не разбирам. Май смяната ще е от първите ъпгрейди.

[Image: 34d58b441d3f40b0be1c308184a863c5.png]
Reply

#17
stylius Wrote:След малко забавяне, накрая взех тая XC90-ка. Пак съм с Volvo след толкова години. Smile

Езика на компютъра е на немски и нищо не разбирам. Май смяната ще е от първите ъпгрейди.

Честито!
За езика - обади се ще го направим. Тази кола може и на Български да стане.
Reply

#18
Tisho Wrote:Честито!
За езика - обади се ще го направим. Тази кола може и на Български да стане.
Благодаря. Относно езика имаш ЛС. Не държа на българския, даже напротив. Свикнал съм с техническата термнология на английски.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)