The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V70 студен старт.

#11
А има ли вероятност проблема да е в бензиновата помпа в резервоара? Понеже проблема се проявява само сутрин при ниски температури и след това през деня няма проблеми с паленето.... и самия процес на мъчното палене сутрин прилича на липса на достатъчно количество гориво за запалване на студен двигател....
Reply

#12
А има ли вероятност проблема да е в бензиновата помпа в резервоара? Понеже проблема се проявява само сутрин при ниски температури и след това през деня няма проблеми с паленето.... и самия процес на мъчното палене сутрин прилича на липса на достатъчно количество гориво за запалване на студен двигател....
Reply

#13
Би могло още да е от:
- издъхваща помпа
- запушен горивен филтър
- клапан за налягане на горивото
- дюзи
- ..............
- .............
Reply

#14
Би могло още да е от:
- издъхваща помпа
- запушен горивен филтър
- клапан за налягане на горивото
- дюзи
- ..............
- .............
Reply

#15
Може би плаче за диагностика,така е мъчно да се нацели какво е,както казва GT1 възможности много.
Само не се лъжи да отидеш в прочутия BOSCH сервиз в Обеля -големи мърльовци са.
Най-здравото измежду автомобилите,най-красиво измежду танковете....
Всичко е много просто-само да се сетиш...
VOLVO FOR LIFE!!!!!!!
Reply

#16
Може би плаче за диагностика,така е мъчно да се нацели какво е,както казва GT1 възможности много.
Само не се лъжи да отидеш в прочутия BOSCH сервиз в Обеля -големи мърльовци са.
Най-здравото измежду автомобилите,най-красиво измежду танковете....
Всичко е много просто-само да се сетиш...
VOLVO FOR LIFE!!!!!!!
Reply

#17
1. Мина на диагностика с уред за OBDII и няма кодове за проблеми с датчиците.
2. Няма да ходя в Обеля щотото волвото е оттатък океана Smile
3. Предположих че може да е бензинова помпа, по скоро издъхваща, защото тази заран на 4 градуса външна температура с 4 врътвания на контакт само за да подкачи налягане горивната помпа и запали от 2-рия път, като първия път даже припука .... в вторник ще му меря налягането на горивото и ако е ниско помпата подлежи ли на ремонт или се сменя?
Reply

#18
1. Мина на диагностика с уред за OBDII и няма кодове за проблеми с датчиците.
2. Няма да ходя в Обеля щотото волвото е оттатък океана Smile
3. Предположих че може да е бензинова помпа, по скоро издъхваща, защото тази заран на 4 градуса външна температура с 4 врътвания на контакт само за да подкачи налягане горивната помпа и запали от 2-рия път, като първия път даже припука .... в вторник ще му меря налягането на горивото и ако е ниско помпата подлежи ли на ремонт или се сменя?
Reply

#19
alkaponbg1 Wrote:1. Мина на диагностика с уред за OBDII и няма кодове за проблеми с датчиците.
2. Няма да ходя в Обеля щотото волвото е оттатък океана Smile
3. Предположих че може да е бензинова помпа, по скоро издъхваща, защото тази заран на 4 градуса външна температура с 4 врътвания на контакт само за да подкачи налягане горивната помпа и запали от 2-рия път, като първия път даже припука .... в вторник ще му меря налягането на горивото и ако е ниско помпата подлежи ли на ремонт или се сменя?

Смяна, аз моята я сменях преди няколко месеца. Оригинална струва 450лв, аз си купих някаква италианска май беше, която не е за Волво, а я дават за Опел Омега и още накакви други коли обаче съвпадна като размер и прави 3 бара налягане което ми беше необходимо, гаранцията и е една година и струваше 110лв. Ако се окаже че е помпата пиши аз и пазя кутииката ще ти кажа точно каква е.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо
Reply

#20
alkaponbg1 Wrote:1. Мина на диагностика с уред за OBDII и няма кодове за проблеми с датчиците.
2. Няма да ходя в Обеля щотото волвото е оттатък океана Smile
3. Предположих че може да е бензинова помпа, по скоро издъхваща, защото тази заран на 4 градуса външна температура с 4 врътвания на контакт само за да подкачи налягане горивната помпа и запали от 2-рия път, като първия път даже припука .... в вторник ще му меря налягането на горивото и ако е ниско помпата подлежи ли на ремонт или се сменя?

Смяна, аз моята я сменях преди няколко месеца. Оригинална струва 450лв, аз си купих някаква италианска май беше, която не е за Волво, а я дават за Опел Омега и още накакви други коли обаче съвпадна като размер и прави 3 бара налягане което ми беше необходимо, гаранцията и е една година и струваше 110лв. Ако се окаже че е помпата пиши аз и пазя кутииката ще ти кажа точно каква е.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)