The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с климатроника на S40. Моля за съвет?

#1
Здравейте, бих се радвала за вашите съвети. Имам волво S40 - 2007 година 1.6 дизел. Появи се следния проблем, при работа с панела за управление на климатроника, има забавяне в изпълнението на функцийте (например: искам да включа климатика и потока от въздух да е на краката, натискам съответните копчета, но функцията не се изпълнява и да кажем продължава да обдухва предното стъкло) изпълнява функцийте или с голямо забавяне или изобщо не. Самите въздуховоди се контролират изключително трудно. Иначе като копчета самия панел работи, защото когато е "в настроение" прави каквото му задам. Четох тук че самите моторчета на въздуховодите може да създават проблем, но наистина ще ми е от полза съвет?
Reply

#2
Тъй като не пишеш откъде си, значи си от София най-вероятно... Wink
Звъни тук: 0898 264 527 - Цецо
Човек, който разбира от климатици.
Успех!
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#3
Spurs Wrote:Тъй като не пишеш откъде си, значи си от София най-вероятно... Wink
Звъни тук: 0898 264 527 - Цецо
Човек, който разбира от климатици.
Успех!

Препоръчвам!
Reply

#4
Ако някой може да ми отдели няколко минутки бих се радвала да ми отговори на няколко въпроса:
Днес бях в Мото Пфое - пълна трагедия... според тях модул -1200 лв и датчик за температура - 205 лв.
Та въпросите са ми. Модула за климатика в панела за управление на климатика ли е? И въпросния датчик също ли е там? Може ли да потърся същия модул от друга например блъсната кола и да пробвам дали ще заработи както трябва, защото тя и сега работи, но по начин, който тя прецени за добре.
Reply

#5
Моя съвет е даден два поста по-горе!
Друго не мога да кажа, освен че в МП е така...
Успех!
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#6
Lory Yolova Wrote:Ако някой може да ми отдели няколко минутки бих се радвала да ми отговори на няколко въпроса:
Днес бях в Мото Пфое - пълна трагедия... според тях модул -1200 лв и датчик за температура - 205 лв.
Та въпросите са ми. Модула за климатика в панела за управление на климатика ли е? И въпросния датчик също ли е там? Може ли да потърся същия модул от друга например блъсната кола и да пробвам дали ще заработи както трябва, защото тя и сега работи, но по начин, който тя прецени за добре.

За тук си. Ники ще ти свърши работа.
Reply

#7
Tisho Wrote:
Lory Yolova Wrote:Ако някой може да ми отдели няколко минутки бих се радвала да ми отговори на няколко въпроса:
Днес бях в Мото Пфое - пълна трагедия... според тях модул -1200 лв и датчик за температура - 205 лв.
Та въпросите са ми. Модула за климатика в панела за управление на климатика ли е? И въпросния датчик също ли е там? Може ли да потърся същия модул от друга например блъсната кола и да пробвам дали ще заработи както трябва, защото тя и сега работи, но по начин, който тя прецени за добре.

За тук си. Ники ще ти свърши работа.

Подкрепям!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)