The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
В 40 - пушек отзад

#11
Абе вие що не слушате батко си - gadnia_metal?
:flak:
:notworthy:
Reply

#12
Абе вие що не слушате батко си - gadnia_metal?
:flak:
:notworthy:
Reply

#13
аз ако слушам метъла само назад ще вървя :lol:
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#14
аз ако слушам метъла само назад ще вървя :lol:
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#15
unicata Wrote:аз ако слушам метъла само назад ще вървя :lol:
Ама все пак ще се движиш, нали?

Метъла е един доста добър източник на информация тук и според мен е редно да се вслушваме в съветите му.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#16
unicata Wrote:аз ако слушам метъла само назад ще вървя :lol:
Ама все пак ще се движиш, нали?

Метъла е един доста добър източник на информация тук и според мен е редно да се вслушваме в съветите му.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#17
пич ако гори масло ще разбереш, само следи пръчката :-) ако е масло кажи много ли е, литър на смяна или литър на 1000км? но аз все пак мисля че не е масло
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#18
пич ако гори масло ще разбереш, само следи пръчката :-) ако е масло кажи много ли е, литър на смяна или литър на 1000км? но аз все пак мисля че не е масло
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#19
Тъй като смятам анамнезата на колегата Манев за крайно недостатъчна ще споделя просто няколко неща, за да може който иска да си ги изтълкува спрямо неговата си информация:

!. Когато колата гори масло при всяко по сериозно подаване на газ от ауспуха ще излизат кълбетата дим!

2. При горенето на масло димът е синкав.

3. При горенето на смес със преобладаващо гориво, а недостатъчен въздух / богата смес / димът от ауспуха е черен.

4. Ако навън времето е хладно от колите излиза сив дим - това е пара.

5. Ако по някаква причина в цилиндрите се прокрадва антифриз колата бълва плътен бял дим.

6. Повярваите ми , при горене на масло с такъв интензитет причината не е във вложките на клапаните, а в сегментите!

Това споделям от теорията и практиката, която имам аз. Дано съм бил полезен за съставянето на правилни изводи!
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#20
Тъй като смятам анамнезата на колегата Манев за крайно недостатъчна ще споделя просто няколко неща, за да може който иска да си ги изтълкува спрямо неговата си информация:

!. Когато колата гори масло при всяко по сериозно подаване на газ от ауспуха ще излизат кълбетата дим!

2. При горенето на масло димът е синкав.

3. При горенето на смес със преобладаващо гориво, а недостатъчен въздух / богата смес / димът от ауспуха е черен.

4. Ако навън времето е хладно от колите излиза сив дим - това е пара.

5. Ако по някаква причина в цилиндрите се прокрадва антифриз колата бълва плътен бял дим.

6. Повярваите ми , при горене на масло с такъв интензитет причината не е във вложките на клапаните, а в сегментите!

Това споделям от теорията и практиката, която имам аз. Дано съм бил полезен за съставянето на правилни изводи!
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)