The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Скопяване" на двигател.

#12
Не бих искал този пост да се брои за трупане на постове, още повече, че не ми е известно да има някакви привилегии за тези с многото постове.
Преглеждайки собствената си тема си дадох сметка, че реагирам доста по-остро от обикновено.
Замислих се и видях и причината да реагирам така.
Спестявайки причината като не изключително важна и нужна на форумните членове информация, поднасям на всички моите извинения за острите си реакции в темата.

Ако темата продължи, много ще се надявам в нея да се ограничим до техническата и документалната част на повдигнатите от мен въпроси.
Засегнем ли финансовата част - ще се надявам това да бъде финансовата част на разходите по промяната, техническите тестове и пререгистрацията, и ще се въздържим от коментари дали мога да си купя Волво или не мога.

Най-тежкият фактор против покупката на кола в този момент е това, че в момента живея в град, в който може да се стигне с велосипед до всяка една точка на града за максимум 20 минути.

Това обаче никога не е спирало любопитството ми. Smile
Reply



Messages In This Thread
RE: "Скопяване" на двигател. - by Shrek - 07-05-2020, 09:32 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)