The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Търси се хотел в централна България

#21
gurgata Wrote:Аз имам предложение за Хисаря. Пада се близко до Пловдив, което си е горе-долу средата, пък и е подходящо за зимата. 100% пътят ще е разчистен, ако има сняг. Хотелът не е проблем да се резервира и да предложа оферта, но въпросът е дали ви харесва идеята.

Единствено се надявам да решите да е след средата на Декември, защото все пак предстои 8-ми Декември!
Момчета и момичета, искам да Ви уверя, че Хисара е супер!!!
За две години направиха такива хотели, че свят да ти се завие /Какво не прави САПАРД, а?/ Big Grin
Така, че първо е много хубаво, второ е доста централно /30 км от Пловдив, посока приблизително Карлово. Смятам си заслужава!
Only the Best is good enough - YES!
Reply

#22
gurgata Wrote:Аз имам предложение за Хисаря. Пада се близко до Пловдив, което си е горе-долу средата, пък и е подходящо за зимата. 100% пътят ще е разчистен, ако има сняг. Хотелът не е проблем да се резервира и да предложа оферта, но въпросът е дали ви харесва идеята.

Единствено се надявам да решите да е след средата на Декември, защото все пак предстои 8-ми Декември!
Момчета и момичета, искам да Ви уверя, че Хисара е супер!!!
За две години направиха такива хотели, че свят да ти се завие /Какво не прави САПАРД, а?/ Big Grin
Така, че първо е много хубаво, второ е доста централно /30 км от Пловдив, посока приблизително Карлово. Смятам си заслужава!
Only the Best is good enough - YES!
Reply

#23
Big Smile Wrote:Калояне!!!!!
Искам да ти напомня, че сме си стиснали ръцете с тебе за нещо в средата на Декември :twisted:
Освен това искам да допълня, че точно средата на Декември т.е. 15-ти е работен ден - ще се отработва нещо.
Не е ли по-добре да е средата на Януари, та да се попързаляме някъде. :?:

Подкрепа и от мен Big Smile!!! Точно такива срещи не ми се пропускат, а понеза сега ми се очертава, че няма да съм на линия Sad
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#24
Big Smile Wrote:Калояне!!!!!
Искам да ти напомня, че сме си стиснали ръцете с тебе за нещо в средата на Декември :twisted:
Освен това искам да допълня, че точно средата на Декември т.е. 15-ти е работен ден - ще се отработва нещо.
Не е ли по-добре да е средата на Януари, та да се попързаляме някъде. :?:

Подкрепа и от мен Big Smile!!! Точно такива срещи не ми се пропускат, а понеза сега ми се очертава, че няма да съм на линия Sad
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#25
Quote:Бойко, би трябвало да му е рано да купува - началото на мандата е все пак

Абе знаеш ли този специалист ... до къде може да е стигнал с уменията?! :lol:

Quote:А защо незнам нищо за това което съм казал ...
А така, Бубсане ... освен някой от двамата да е бил напреднал доста с бирите, остава да уточним кой ... Big Grin
/Говореше нещо за възможности на тъста ти и ... нещо за Доспат или бъркам?! Ако аз съм бил с повечено бири тогава ... сори, пч! :oops: /

Quote:Аз имам предложение за Хисаря....

Това предложение звучи доста сносно ... Първо е доста центрирано мястото и второ, много обичам при сняг да се къпя на външен минерален басейн, за изтрезняване ... нощем!

Quote:Не е ли по-добре да е средата на Януари, та да се попързаляме някъде.

Да, средата на януари ... бива и пързалянето си го представям ....
по пързалка от ресторанта в минерален басейн! :twisted:

Хисария ми се струва доста подходящо място, защото има доста големи хотели и принципно тук таме - са все още прилични цените. /стария х-л Хисария, който е обновен и е с басейн/ :!:
:?:
Какво мислите по мястото?
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#26
Quote:Бойко, би трябвало да му е рано да купува - началото на мандата е все пак

Абе знаеш ли този специалист ... до къде може да е стигнал с уменията?! :lol:

Quote:А защо незнам нищо за това което съм казал ...
А така, Бубсане ... освен някой от двамата да е бил напреднал доста с бирите, остава да уточним кой ... Big Grin
/Говореше нещо за възможности на тъста ти и ... нещо за Доспат или бъркам?! Ако аз съм бил с повечено бири тогава ... сори, пч! :oops: /

Quote:Аз имам предложение за Хисаря....

Това предложение звучи доста сносно ... Първо е доста центрирано мястото и второ, много обичам при сняг да се къпя на външен минерален басейн, за изтрезняване ... нощем!

Quote:Не е ли по-добре да е средата на Януари, та да се попързаляме някъде.

Да, средата на януари ... бива и пързалянето си го представям ....
по пързалка от ресторанта в минерален басейн! :twisted:

Хисария ми се струва доста подходящо място, защото има доста големи хотели и принципно тук таме - са все още прилични цените. /стария х-л Хисария, който е обновен и е с басейн/ :!:
:?:
Какво мислите по мястото?
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#27
Тук трябва г-н Метъла да се изкаже, понеже ходи най-редовно там на семинари Big Grin
Reply

#28
Тук трябва г-н Метъла да се изкаже, понеже ходи най-редовно там на семинари Big Grin
Reply

#29
Един ГЛАС за Хисаря, а и пътя се знае. Оттрениран е.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#30
Един ГЛАС за Хисаря, а и пътя се знае. Оттрениран е.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)