The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Амортисьори пета врата

#11
goro7775 Wrote:Описанието за смяната е супер. На мойта се сменят даже още по-лесно. Обаче не мога да ги намеря тези амортисьори под 48-50лв. В EURO07 имат само един, за втори казаха догодина. Кажи ти от къде ги взе твоите.

От Еуро07.
Успех!
[Image: volvo.jpg]
Reply

#12
goro7775 Wrote:Описанието за смяната е супер. На мойта се сменят даже още по-лесно. Обаче не мога да ги намеря тези амортисьори под 48-50лв. В EURO07 имат само един, за втори казаха догодина. Кажи ти от къде ги взе твоите.

От Еуро07.
Успех!
[Image: volvo.jpg]
Reply

#13
goro7775 Wrote:
derwin Wrote:Здравейте,
болежката ми е следната:
Колата я взех с изпускащи амортисьори на петата врата (комби), все се заканвах да ги сменя и така година си ходя с една летва за подпирачка в колата. Най-накрая миналата седмица се запътих с 98 лева в джоба към Скантех. Взех въпросните железа и в неделя се захванах за работа.
Свалих старите и ИЗНЕНАДАААААААААА, новите са по-дълги с около 5 мм и вкарване няма , мъка мъка. Днес се запътих отново към магазина да мислим нещо , хората провериха 2 пъти, но по каталог са тези които са ми дали. Върнаха ми парите. По пътя се сещам да проверя и в EURO07, там момчетата намериха някви за по 27 кинта бройката, но за мой ужас размера отново е по дълъг с 5 мм.
Та тези пет милиметра ми късат нервите, аз ли бъркам нещо ?
Метода по който пробвахме с жената е следния:
Тя държи вратата на макс нагоре , а аз пробвам да напъхам ,но остават шибаните милиметри
и обратното:
аз държа тя се пробва да напъха...
АКЪЛ?


Здр,

Описанието за смяната е супер. На мойта се сменят даже още по-лесно. Обаче не мога да ги намеря тези амортисьори под 48-50лв. В EURO07 имат само един, за втори казаха догодина. Кажи ти от къде ги взе твоите.

ти всичките ли EURO 07 обиколи, щото в пловдив има два три магазина. или те си комуникираха по между си??
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#14
goro7775 Wrote:
derwin Wrote:Здравейте,
болежката ми е следната:
Колата я взех с изпускащи амортисьори на петата врата (комби), все се заканвах да ги сменя и така година си ходя с една летва за подпирачка в колата. Най-накрая миналата седмица се запътих с 98 лева в джоба към Скантех. Взех въпросните железа и в неделя се захванах за работа.
Свалих старите и ИЗНЕНАДАААААААААА, новите са по-дълги с около 5 мм и вкарване няма , мъка мъка. Днес се запътих отново към магазина да мислим нещо , хората провериха 2 пъти, но по каталог са тези които са ми дали. Върнаха ми парите. По пътя се сещам да проверя и в EURO07, там момчетата намериха някви за по 27 кинта бройката, но за мой ужас размера отново е по дълъг с 5 мм.
Та тези пет милиметра ми късат нервите, аз ли бъркам нещо ?
Метода по който пробвахме с жената е следния:
Тя държи вратата на макс нагоре , а аз пробвам да напъхам ,но остават шибаните милиметри
и обратното:
аз държа тя се пробва да напъха...
АКЪЛ?


Здр,

Описанието за смяната е супер. На мойта се сменят даже още по-лесно. Обаче не мога да ги намеря тези амортисьори под 48-50лв. В EURO07 имат само един, за втори казаха догодина. Кажи ти от къде ги взе твоите.

ти всичките ли EURO 07 обиколи, щото в пловдив има два три магазина. или те си комуникираха по между си??
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#15
Отидох в един ,а от там ме препратиха в магазина в който ги имаха.
[Image: volvo.jpg]
Reply

#16
Отидох в един ,а от там ме препратиха в магазина в който ги имаха.
[Image: volvo.jpg]
Reply

#17
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.euro07.bg/stores/stores.php?city=1#1">http://www.euro07.bg/stores/stores.php?city=1#1</a><!-- m -->
Звъните в централния склад на бул. Черни връх, ще ви кажат къде има, ако има, както и цената
Reply

#18
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.euro07.bg/stores/stores.php?city=1#1">http://www.euro07.bg/stores/stores.php?city=1#1</a><!-- m -->
Звъните в централния склад на бул. Черни връх, ще ви кажат къде има, ако има, както и цената
Reply

#19
gadnia_metal Wrote:
goro7775 Wrote:
derwin Wrote:ти всичките ли EURO 07 обиколи, щото в пловдив има два три магазина. или те си комуникираха по между си??

Ами те си имат вразка. Казаха че в цялата фирма е само един. Обаче един от продавачите се изпусна че тези амортисьори били рециклирани, после другия каза че става дума за друга марка, ама аз започнах да се самнявам
Pozdravi

<!-- e --><a href="mailto:jim7775@abv.bg">jim7775@abv.bg</a><!-- e -->
0887/677164
Reply

#20
gadnia_metal Wrote:
goro7775 Wrote:
derwin Wrote:ти всичките ли EURO 07 обиколи, щото в пловдив има два три магазина. или те си комуникираха по между си??

Ами те си имат вразка. Казаха че в цялата фирма е само един. Обаче един от продавачите се изпусна че тези амортисьори били рециклирани, после другия каза че става дума за друга марка, ама аз започнах да се самнявам
Pozdravi

<!-- e --><a href="mailto:jim7775@abv.bg">jim7775@abv.bg</a><!-- e -->
0887/677164
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)