The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Амортисьори пета врата

#21
Да се похвяля,

Най после си намерих амортисьори за задната врата по 27 лв. и нещо.
Даже съм си купил един в повече. Та на някой ако му трябва, да звънне. 0887/677164
Pozdravi

<!-- e --><a href="mailto:jim7775@abv.bg">jim7775@abv.bg</a><!-- e -->
0887/677164
Reply

#22
Да се похвяля,

Най после си намерих амортисьори за задната врата по 27 лв. и нещо.
Даже съм си купил един в повече. Та на някой ако му трябва, да звънне. 0887/677164
Pozdravi

<!-- e --><a href="mailto:jim7775@abv.bg">jim7775@abv.bg</a><!-- e -->
0887/677164
Reply

#23
derwin Wrote:Здравейте,
болежката ми е следната:
Колата я взех с изпускащи амортисьори на петата врата (комби), все се заканвах да ги сменя и така година си ходя с една летва за подпирачка в колата. Най-накрая миналата седмица се запътих с 98 лева в джоба към Скантех. Взех въпросните железа и в неделя се захванах за работа.
Свалих старите и ИЗНЕНАДАААААААААА, новите са по-дълги с около 5 мм и вкарване няма , мъка мъка. Днес се запътих отново към магазина да мислим нещо , хората провериха 2 пъти, но по каталог са тези които са ми дали. Върнаха ми парите. По пътя се сещам да проверя и в EURO07, там момчетата намериха някви за по 27 кинта бройката, но за мой ужас размера отново е по дълъг с 5 мм.
Та тези пет милиметра ми късат нервите, аз ли бъркам нещо ?
Метода по който пробвахме с жената е следния:
Тя държи вратата на макс нагоре , а аз пробвам да напъхам ,но остават шибаните милиметри
и обратното:
аз държа тя се пробва да напъха...
АКЪЛ?


Ем комплект 33- внася и предлага на амортисьори за пета врата за леки и товарни автомобили.
Реализация на едро и дребно!
Справки и запитвания:0899999354
Reply

#24
derwin Wrote:Здравейте,
болежката ми е следната:
Колата я взех с изпускащи амортисьори на петата врата (комби), все се заканвах да ги сменя и така година си ходя с една летва за подпирачка в колата. Най-накрая миналата седмица се запътих с 98 лева в джоба към Скантех. Взех въпросните железа и в неделя се захванах за работа.
Свалих старите и ИЗНЕНАДАААААААААА, новите са по-дълги с около 5 мм и вкарване няма , мъка мъка. Днес се запътих отново към магазина да мислим нещо , хората провериха 2 пъти, но по каталог са тези които са ми дали. Върнаха ми парите. По пътя се сещам да проверя и в EURO07, там момчетата намериха някви за по 27 кинта бройката, но за мой ужас размера отново е по дълъг с 5 мм.
Та тези пет милиметра ми късат нервите, аз ли бъркам нещо ?
Метода по който пробвахме с жената е следния:
Тя държи вратата на макс нагоре , а аз пробвам да напъхам ,но остават шибаните милиметри
и обратното:
аз държа тя се пробва да напъха...
АКЪЛ?


Ем комплект 33- внася и предлага на амортисьори за пета врата за леки и товарни автомобили.
Реализация на едро и дребно!
Справки и запитвания:0899999354


Attached Files Thumbnail(s)
       
Reply

#25
Мулетаров,
какво производство са?
Дай цени за модела/ите конкретно по тази тема.
Мерси.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#26
Мулетаров,
какво производство са?
Дай цени за модела/ите конкретно по тази тема.
Мерси.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#27
Да споделя за амортисьорите от Euro07 за 27лв, купих си 2, май Optimal пишеше на тях, монтирах ги и изненадаааа..., като пружина действат идеално, пуснах вратата и тя така се засили нагоре че като се тресна не знам как не ми откина половината покрив. Това трудно бих нарекъл амортисьор.
Реших проблема като от едната страна върнах стария амортисьор, старите като пружини вече нямат сили ама като амортисьори поне работят. Сега вратата тъщно стене при отваряне.

Но пък си имам 2 комплекта

Изводът:
качеството си има цена
Reply

#28
Да споделя за амортисьорите от Euro07 за 27лв, купих си 2, май Optimal пишеше на тях, монтирах ги и изненадаааа..., като пружина действат идеално, пуснах вратата и тя така се засили нагоре че като се тресна не знам как не ми откина половината покрив. Това трудно бих нарекъл амортисьор.
Реших проблема като от едната страна върнах стария амортисьор, старите като пружини вече нямат сили ама като амортисьори поне работят. Сега вратата тъщно стене при отваряне.

Но пък си имам 2 комплекта

Изводът:
качеството си има цена
Reply

#29
моите ги купих преди две години от евро о7 и нямам ядове може и кьсмет да е но си запазих старите в които има някакъв живот мога да ти ги дам ако са по добри от твоите
Reply

#30
моите ги купих преди две години от евро о7 и нямам ядове може и кьсмет да е но си запазих старите в които има някакъв живот мога да ти ги дам ако са по добри от твоите
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)