The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ударих се ама малко

#11
Аз имам един мигач. Взех го преди 2 месеца нов, но сега ще слагам черни. Ако искаш мога да ти го продам за 45 лв.
Reply

#12
благодаря ти но мигача го признаха и ще го доставят въпроса е дали ще стане до края на седмицата. виж ако пазеше последното гърне дето си го изхвърлил щеше да се спазарим Smile
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#13
За съжаление не го пазя Smile
Reply

#14
Сашоооо - ако акта ти се реши да е ...лв. - после неможеш нищо да направиш.
Ако правиш нещо го направи с мен по рано!!
За срещата ще те взема.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#15
На мен ми е пукнат единия мигач (десния - бял) и трябва да мина през застрахователите да го опишат.
Та мисълта ми е - трудно ли се намира и Волвофен, ако имаш десен може да ми платят по експертна оценка и да спазарим нещо.
Reply

#16
sasho_s40 Wrote:... оставя колата в сервиз изток - преди 3 месеца там ми лепиха и боядисаха задната броня и се справиха добре.

Предполагам, че застраховката ти е в Булинс :wink: , имайки предвид сервиза, където си я оставил. Минавам от там пеша всяка вечер, ще се погледам дали няма да го мерна някъде :wink:
Reply

#17
sss Wrote:На мен ми е пукнат единия мигач (десния - бял) и трябва да мина през застрахователите да го опишат.
Та мисълта ми е - трудно ли се намира и Волвофен, ако имаш десен може да ми платят по експертна оценка и да спазарим нещо.

Ей тук ги има 60 лв. ми казаха:
Inercar 3000 - нови части само
София ул. "Цар Симеон" 153 тел. 8313042, 0885670017
Reply

#18
ако ефри може да ти помогне, действай с него, иначе наказанието зависи от шефа на кат както той прецени. Ако се стигне до обжалване няма значение, че си виновен ще обжалваме санкцията а не вината

пп. а що не провери първо за мигач втора употреба. Иначе и аз съм взимал от интеркар, тайландски са, но наистина там беше най евтино
Reply

#19
Аз ще помогна НО!
Първото обжалване се прави до 3 дневен срок, след съставянета на АКТа.
След като се получи решението имаш 7 дни.
Така че това е по закон!
Формуляра за тия неща ще кача довечера - ако имам време.
Тук е въпроса че има и ......... друг закон (наш човек).

п.п.-разбрах се със Сашо.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#20
VolvoFan Wrote:
sss Wrote:На мен ми е пукнат единия мигач (десния - бял) и трябва да мина през застрахователите да го опишат.
Та мисълта ми е - трудно ли се намира и Волвофен, ако имаш десен може да ми платят по експертна оценка и да спазарим нещо.

Ей тук ги има 60 лв. ми казаха:
Inercar 3000 - нови части само
София ул. "Цар Симеон" 153 тел. 8313042, 0885670017
А ти ненужен десен мигач имап ли?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)