The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Здравейте

#11
Съгласен съм напълно с това че мощната може да харчи колкото една слаба, но всички предимства са на страната на мощната. До скоро преди да си взема 360-та карах Шкода 105Л колата беше железна и без да си кривя душата ще кажа че съм хвърлил по-малко грижи по нея отколкото по 360-та, но със Шкодата нито можеш да тръгнеш като хората нито можеш изпреварване да направиш като хората, докато с Волвото сега въобще не се сещам за високи скорости, просто същата скорост която със Шкодилака ми се виждаше висока сега с Воловара ми се струва нормална макар че не мога да засека разхода и тия дни ще я водя на диагностика.
Reply

#12
ДОБРЕ ДОШЪЛ НА НОВИЯ.ЗА ЧАСТИТЕ ТИ ДАВАМ ЕДИН ПРИМЕР:ПРЕДИ 4 ГОДИНИ СМЕНИХ СПИРАЧЕН МАРКУЧ С ЕДИНИЧНА ЦЕНА18 ЛВ>ПРЕДИ МЕСЕЦ ,ОТ СЪЩИЯ МАГАЗИН(АВТОПИОНЕР)КОИТО СЕ СЛАВИ КАТО ЕДИН ОТ СКЪПИТЕ ВЪВ ВАРНА,ГО КУПИХ ЗА 9ЛВ>БРЕ ВИКАМ СИ ВЗЕХ МИНДИЛА,ОКАЗА СЕ ОБАЧЕ ЧЕ СА 1:1
Reply

#13
добре аз понеже съм от Бургас но доста пътувам на ден минавам около 100тина км .Градско и 2 пъти седмично ходя до Варна и един път до София за това търся нещо по икономично някое дизелче ще ми доиде добре.Добър ли е дизела на Волво.Просто и трабанта ми върши работа но много изморително е с него а и при 90км. извънградско 7 литра .А и му взимам душичката на 200 000 км е и 4 пъти съм му смянал вала.Но тва няма значение не ми ври кръвта и не ми се минават жалки голфаджийчета .Просто търся Здрава що годе икономична и да върви нормално .Аз лично в САЩ бях 3 месеца и там карах едно Волво и беше доста яко .Едно такова ръбесто много елеганно модле не знам но много яко ми беше и понеже съм доста висок сътре се чувствах мноо яко за разлика от Трабанта.Смятам че все ще се намери някои дизел да гори около 7-8 градско .А и да не е дизел. Автомобили


1600 ЛВ.



Данни:
пробег - 145789
година на производство - март 1988 г.,
цвят - Тъмно син мет.

Особености:
4(5) Врати
Дизел
Металик
Седан
Стерео уредба
Шибедах

ВОЛВО 340 е тва 1600 какво ще кажете цената е доста ниска.
Reply

#14
unicata Wrote:Здравейте искам и аз да се включа в дискусията за колата и по-точно да попитам за разхода, аз съм 360 и честно да ви кажа не мога да й хвана разхода на мойта, зимата на газ ми даваше 20/100 въпреки че е само 115к.с/2000 кубика, има ли някъде инфо за тая кола колко трябва да гори?
и друг въпрос можете ли да ми кажете кои модели и двигатели са с мотор на Вплво и кои с рено?

Иначе пич добре си се ориентирал към марката
20/100 градско на газ ми се виждат много, нищо че е с 115 коня. Нещо не е регулирана като хората, знам ли... :roll:
Reply

#15
ДРУЖЕ,АЗ КАРАМ 343 ,КОЕТО Е 340 НО С 2 ВРАТИ.1600ЛВ МИ СЕ ВИЖДА МНОЖКО.ЗНАЕШ ЛИ ТОВА Е МНОГО ОТНОСИТЕЛНО.СИГУРЕН СЪМ ЧЕ АКО ВЗЕМЕШ ТАЗИ КОЛА ,ЗА ТЕЗИ ПАРИ_ НЯМА ДА СЪЖЕЛЯВАШ ЗАЩОТО Е ВОЛВО.100 НА 100 ЩЕ ТЕ БЪЗЪКНАТ ЧЕ СИ СИ СЕ НАБУТАЛ.ВСЕ ПАК ИМАИ В ПРЕДВИД ЧЕ ТОВА Е МНОГО ОСОБЕН АВТОМОБИЛ.АКО СЕ ПОЗАИНТЕРЕСУВАШ ЩЕ ВИДИШ ЧЕ ОСНОВНОТО НА КОЛАТА Е ВЗАИМСТВАНО ОТ Д А Ф _ОТ ПРЕД ДВИГАТЕЛ И СЪЕДИНИТЕЛ,ОТ ЗАД СК.КУТИЯ+ДИФЕРИНЦИАЛ(ТОВА Я ПРАВИ ЯКА ПРЕЗ ЗИМАТА) ПАМ ОБАЧЕ Е И СЛАБОТО И МЯСТО(КАРДАНА) МНОГО ПРИКАЗКИ ЩЕ ЧУЕШ ЗА ТОЯ КАРДАН,И АЗ ЧУХ. НО В КРАИНА СМЕТКА МОГА ДА ОТГОВОРЯ НА ВСИЧКИ ПЕСИМИСТИ НА 3-ТА СЕРИЯ __П Р О И З В Е Д Е Н О О Т В О Л В О
Reply

#16
малко глупав въпрос но всички волва ли са с предно.А и дизела здрав ли е като на пежото.
Reply

#17
Моделите 2ХХ, 3ХХ, 7ХХ, 9ХХ ..... са със задно.
4ХХ, 8ХХ и т.н. - предно.
Карданите на големите модели - не се разбиват лесно - може и да изкарат доста.
С предното - са подложени на повече натоварвания - и някой и друг ремонт се прави.

п.п.- ако имам грешка - моля да ме поправите.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#18
за 3-та серия със сигурност не си сбъркал, с мойто какви слънца правиме тука с приятелчетата че чак съседите вдигат врява :-)
Reply

#19
дам май съм се спрял на 440 щото друго до 3000 не виждам.Не ми отговорихте за дизела как е момчета.И лично на мен дизайна на моделите преди 95 ми харесва.Но ми изглежда доста ръбоват и самият дизайн прави колите да изглеждат някяк си стари де да знам.Но на мен много ми допада този ръбест стил.Волво е кола за мъжкари според мен Smile
Reply

#20
На "ръбестите" волва частите са по ефтини!
А по загладените са малко кът - фарове, мигачи, брони, халогени.
Абе в всяка една си има своята красота, и винаги при желание може да намериш това дет ти трябва.
Дизелите.
При всички обстоятелства харчат по малко и си вървят.
С по малко коне са те от бензиновия аналог на кубатурата.
С дизела имаш по малка подръжка - НО ако взимаш такъв - внимавай.
Дизела обича да се настъпва, особено с турбо - тогава те и лепи за седалката.
При дизела - харченето неможе да премине границата от 10л. на 100км - трябва да има проблем за да е 10/100.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)