The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Затамнени стъкла

#11
Ако не затъмняваш предните странични стъкла няма да има проблем, но за мен стои малко грозно. Другия вариант е да си извадиш от някоя фирма документ, че колата се използва за превозване на пари Big Grin Мисля че всяка фирма може да ти го издаде, но не съм много сигурен.
Reply

#12
Абе, да ти кажа, изглежда добре!
Те, мойте по условие са си затъмнени (имам предвид-фабрично), ама слабо. Обаче предишния собственик е сложил фолио на станичните стъкла, на задните седалки и зад тях.
Ако не забравя да измия колата, ще я снимам и ще я постна.
На мен ми харесва как изглежда.
Само дето като седна в нея, все едно съм в тунел. Много е тъмно и трудно се гледа като караш назад, но да благодарим на тези дето са изобретили страничните огледала! :lol:
I'd like mornings better if they started later
Reply

#13
В закона има положение, че за стъклата е разрешено да бъдат затъмнени само фабрично. Затъмняването с фолио е забранено дори и на задните странични стъкла.
До 25% се разрешава за всички стъкла, а за задните странични повече, при положение, че имаш 2 странични огледала.
Това всичко е по спомени.
Reply

#14
Уф, трудно ще убедя полицаите че са ми фабрично затъмнени.... та те са на 99.99% тъмни...
I'd like mornings better if they started later
Reply

#15
Garfield Wrote:Уф, трудно ще убедя полицаите че са ми фабрично затъмнени.... та те са на 99.99% тъмни...
Ееее и те не са толкова прости - с това си вадят хляба.
Решат ли не можеш да ги разубедиш - пробват с бръснарско ножче - сещаш се какво става с фолиото :wink:
Reply

#16
А само с фолио ли става затамняването? Немойе ли някаде нешто да ги упушат или незнам :roll: матират ?
Reply

#17
Честно да ти кажа не съм много запознат, но със сигурност става по-хубаво и ефектно, ако ти го направят професионално. Разгледай обявите в авто списанията и вестниците има разни места където ги правят доста добре и ги затъмняват колкото искаш,ама съответно е по-скъпо.
Reply

#18
koko1080 Wrote:А само с фолио ли става затамняването? Немойе ли някаде нешто да ги упушат или незнам :roll: матират ?
Ти искаш, хем да е хубаво, хем да е лесно, хем да е ефтинО!
А - уточни се в кой параметри ще влезеш.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#19
Погледни тази тема и...
http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?t=345
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)