The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
твърдо возене

#1
имам волво в40 вози много твърдо всяка малка неравност усеща минавам легнал полицай като слизам голямо скърцане от какво е това нормално ли е имам колата от скоро
Reply

#2
имам волво в40 вози много твърдо всяка малка неравност усеща минавам легнал полицай като слизам голямо скърцане от какво е това нормално ли е имам колата от скоро
Reply

#3
Аз съм с S40, вози твърдо, същата работа както си я описал.
И скърцането го има... Майстора каза, че няма проблеми, а тя си скърца. Особено в студено време :?
VOLVO S40 '96 1.8i 115hp B4184S Manual Gearbox A/C
Reply

#4
Аз съм с S40, вози твърдо, същата работа както си я описал.
И скърцането го има... Майстора каза, че няма проблеми, а тя си скърца. Особено в студено време :?
VOLVO S40 '96 1.8i 115hp B4184S Manual Gearbox A/C
Reply

#5
thorin Wrote:Аз съм с S40, вози твърдо, същата работа както си я описал.
И скърцането го има... Майстора каза, че няма проблеми, а тя си скърца. Особено в студено време :?
май всички са така
Reply

#6
thorin Wrote:Аз съм с S40, вози твърдо, същата работа както си я описал.
И скърцането го има... Майстора каза, че няма проблеми, а тя си скърца. Особено в студено време :?
май всички са така
Reply

#7
провери си тампоните на двигателя да не би да е от тях,или някои друг тампон
ВОЛВО-S40"97г. 2.0-16V-103Kw
Reply

#8
провери си тампоните на двигателя да не би да е от тях,или някои друг тампон
ВОЛВО-S40"97г. 2.0-16V-103Kw
Reply

#9
lkisiov Wrote:имам волво в40 вози много твърдо всяка малка неравност усеща минавам легнал полицай като слизам голямо скърцане от какво е това нормално ли е имам колата от скоро

Честито! Аз вече 4-та година се "радвам" на такова твърдо окачване Според VADIS то е тип sport Sad . Предполагам, че за ОНИЯ пътища, за които е предназначено то върши чудесна работа, но за нашите калдаръми е ужасяващо !
Reply

#10
lkisiov Wrote:имам волво в40 вози много твърдо всяка малка неравност усеща минавам легнал полицай като слизам голямо скърцане от какво е това нормално ли е имам колата от скоро

Честито! Аз вече 4-та година се "радвам" на такова твърдо окачване Според VADIS то е тип sport Sad . Предполагам, че за ОНИЯ пътища, за които е предназначено то върши чудесна работа, но за нашите калдаръми е ужасяващо !
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)