The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
искам да си купя volvo 850

#31
доста е
Reply

#32
доста е
Reply

#33
Споко и тук можеш да намериш свястна бройка за 4-5000лв.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#34
Споко и тук можеш да намериш свястна бройка за 4-5000лв.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#35
Здравейте, много добър избор относно модела, но немога да разбера хората от клуба защо са толкова предубедени към италиянският внос. В момента на околовръстен път в автокъща има една осмица тя е от Италия,погледнете я и сам си преценете...........лично карам втори автомобил оттам и двата са в страхотно състояние за стари автомобили! Не Ви ангажирам с мнението си просто споделям практиката си.Успех в покупката ! Много стилен и елегантен модел.
volvo 850 2.5i
Reply

#36
Здравейте, много добър избор относно модела, но немога да разбера хората от клуба защо са толкова предубедени към италиянският внос. В момента на околовръстен път в автокъща има една осмица тя е от Италия,погледнете я и сам си преценете...........лично карам втори автомобил оттам и двата са в страхотно състояние за стари автомобили! Не Ви ангажирам с мнението си просто споделям практиката си.Успех в покупката ! Много стилен и елегантен модел.
volvo 850 2.5i
Reply

#37
Напълно съм съгласен с колегата, че италиянските коли не винаги са боклуци.Зависи на какво ще попаднеш.Някои от клуба също карат италиянки(включително и аз в това число)Всичко е късмет човек.
[Image: 16008.jpg]
Reply

#38
Напълно съм съгласен с колегата, че италиянските коли не винаги са боклуци.Зависи на какво ще попаднеш.Някои от клуба също карат италиянки(включително и аз в това число)Всичко е късмет човек.
[Image: 16008.jpg]
Reply

#39
Чл. 40. (1) Акцизната ставка за употребяваните автомобили е, както следва:
1. за автомобили с мощност на двигателя над 120 kW до 150 kW по системата DIN - 35 лв. за 1 kW;
2. за автомобили с мощност на двигателя над 150 kW по системата DIN - 60 лв. за 1 kW;
3. за автомобили с мощност на двигателя над 126 kW до 157,5 kW по системата SAE - 33,33 лв. за 1 kW;
4. за автомобили с мощност на двигателя над 157,5 kW по системата SAE - 57,14 лв. за 1 kW.
(2) Акцизната ставка за новите автомобили е:
1. седемстотин лева + 90 лв. за 1 kW за разликата над 120 kW по системата DIN;
2. седемстотин лева + 85,71 лв. за 1 kW за разликата над 126 kW по системата SAE.


Закона е от 2005г.,изм.2006г.Незнам дали има нов!!!Мисля ,че оттук доста хора могат да си направят сметката колко ще им е акциза...13500 май са си фантастика... :?: :!:


T
Reply

#40
Чл. 40. (1) Акцизната ставка за употребяваните автомобили е, както следва:
1. за автомобили с мощност на двигателя над 120 kW до 150 kW по системата DIN - 35 лв. за 1 kW;
2. за автомобили с мощност на двигателя над 150 kW по системата DIN - 60 лв. за 1 kW;
3. за автомобили с мощност на двигателя над 126 kW до 157,5 kW по системата SAE - 33,33 лв. за 1 kW;
4. за автомобили с мощност на двигателя над 157,5 kW по системата SAE - 57,14 лв. за 1 kW.
(2) Акцизната ставка за новите автомобили е:
1. седемстотин лева + 90 лв. за 1 kW за разликата над 120 kW по системата DIN;
2. седемстотин лева + 85,71 лв. за 1 kW за разликата над 126 kW по системата SAE.


Закона е от 2005г.,изм.2006г.Незнам дали има нов!!!Мисля ,че оттук доста хора могат да си направят сметката колко ще им е акциза...13500 май са си фантастика... :?: :!:


T
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)