The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
440 1.8 ПРЕГРЯВАААААА

#11
офффффф наводних темата ама съм малко разсеян пак и ми се спи да питам със какво се прави тая промивка :?:
VOLVO 440, 1.8, 90 Hp, ex
Ford Mondeo, 97, Turbo Diesel, 90 Hp ex
Ford Mondeo, estate, 04, TDCI, 115Hp, now
Reply

#12
офффффф наводних темата ама съм малко разсеян пак и ми се спи да питам със какво се прави тая промивка :?:
VOLVO 440, 1.8, 90 Hp, ex
Ford Mondeo, 97, Turbo Diesel, 90 Hp ex
Ford Mondeo, estate, 04, TDCI, 115Hp, now
Reply

#13
play_vanko Wrote:офффффф наводних темата ама съм малко разсеян пак и ми се спи да питам със какво се прави тая промивка :?:
С дестилирана вода или дейонизирана .Май е едно и също.Не ползвай кисилини.
Кола без турбо........като жена без гърди.Караш я ,ноо....нещо липсва.
Reply

#14
play_vanko Wrote:офффффф наводних темата ама съм малко разсеян пак и ми се спи да питам със какво се прави тая промивка :?:
С дестилирана вода или дейонизирана .Май е едно и също.Не ползвай кисилини.
Кола без турбо........като жена без гърди.Караш я ,ноо....нещо липсва.
Reply

#15
Quote:...със какво се прави тая промивка?...

Има разни химии, но може и с вода ...
Но ако ти тече, трябва да откриеш и отстраниш теча, че след промивка, особено ако е с някаква химия ... може да потече още повече!!!

Ако имаш теч, тогава оня списък по горе ... започва с:
- Намиране и отстраняване на теча!
/Може да е просто калпава скоба ..., стар или прецакан маркуч./
Дано не е нещо повече, че вече не е добре /гарнитура, например..., водна помпа и т.н./ :evil:

Успех!
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#16
Quote:...със какво се прави тая промивка?...

Има разни химии, но може и с вода ...
Но ако ти тече, трябва да откриеш и отстраниш теча, че след промивка, особено ако е с някаква химия ... може да потече още повече!!!

Ако имаш теч, тогава оня списък по горе ... започва с:
- Намиране и отстраняване на теча!
/Може да е просто калпава скоба ..., стар или прецакан маркуч./
Дано не е нещо повече, че вече не е добре /гарнитура, например..., водна помпа и т.н./ :evil:

Успех!
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#17
Колега като чета стигам до извода, че най-вероятно имаш "въздушна възглавница" някъде в системата.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо
Reply

#18
Колега като чета стигам до извода, че най-вероятно имаш "въздушна възглавница" някъде в системата.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо
Reply

#19
terorist Wrote:
play_vanko Wrote:Колеги от както смених термостата настъпват много странни анумалии.На няколко пъти стрелката стига до чврвената зона и тогава във следващия момент си слиза на мястото(посредата) и колата си работи ок.Но неска пак ми направи тоя номер и мн се изплаших защото контролната лампа светна и аз веднага загасих мотора. след около 5 минути се качих пак запалих и жсичко си беше нормално перката си вклучва термостата си работи чудна работа даже дори докато се прибирах (минавам през Шипка) всичко си беше нормалко :roll: преди да трагна един приятел които работи във сервис и ги чува работите каза 4е не е от термостата обясни 4е долната траба кам радиатора щом е топла е отворил големия кръг. Между другото и тои неможе да си обясни тази анумалия ако някои е имал подобен проблем ще съм благодарен да сподели.Мерси предварително

така се получава ,ако се губи течност /антифриз/
а термостата има една /дупчица/-отвор,който трябва да е нагоре--ако има въздух-да може да мине от там-и понеже ме критикуват,че много съм знаел-няма да пиша по ве4е
Ти пиши, а нека си те критикуват Smile
Нали никой не бил пророк в собствения си сайт Big Grin Big Grin Big Grin
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#20
terorist Wrote:
play_vanko Wrote:Колеги от както смених термостата настъпват много странни анумалии.На няколко пъти стрелката стига до чврвената зона и тогава във следващия момент си слиза на мястото(посредата) и колата си работи ок.Но неска пак ми направи тоя номер и мн се изплаших защото контролната лампа светна и аз веднага загасих мотора. след около 5 минути се качих пак запалих и жсичко си беше нормално перката си вклучва термостата си работи чудна работа даже дори докато се прибирах (минавам през Шипка) всичко си беше нормалко :roll: преди да трагна един приятел които работи във сервис и ги чува работите каза 4е не е от термостата обясни 4е долната траба кам радиатора щом е топла е отворил големия кръг. Между другото и тои неможе да си обясни тази анумалия ако някои е имал подобен проблем ще съм благодарен да сподели.Мерси предварително

така се получава ,ако се губи течност /антифриз/
а термостата има една /дупчица/-отвор,който трябва да е нагоре--ако има въздух-да може да мине от там-и понеже ме критикуват,че много съм знаел-няма да пиша по ве4е
Ти пиши, а нека си те критикуват Smile
Нали никой не бил пророк в собствения си сайт Big Grin Big Grin Big Grin
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)