The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Внимавайте за червено V40

#11
Определено Someone, Пежо няма да е моята кола, особено след като съм карал Волво, но в живота трябва да се правят и компромиси. Иначе Пежото си има всичко необходимо - добър мотор, АБС, климатик и поцинковано 100% купе, комби и за тия пари които взех от застраховката си реших проблема с транспорта без добавки на пари. А все пак няма и да я карам до живот.. Ще сбера парички и ще ида да си взема от Холандия едно V40, а дай боже и за V50 да сбера.
Ще си продължавам да чета форума, щото ме кефи и е много добре подреден и приятен. Регистрирах се и в Пежо-то, но там определено има още много път да извървят колегите.
Reply

#12
Не е чак толкова лош избор. Аз карах почти 10години един Ситроен БХ с двигател Пежо и "супер нежно окачване" особено за родните пътища. Мога да ти кажа какво си пожелах като си купих Волвото - да изкара колкото ситроена :lol: или както някой го нарече преди време "той вече е заприличал на milenium falcon" Big Grin Big Grin Big Grin Е вярно че той си е вкаран от вън не е от Горубляне Confusedhock: но май най-вече е до късмет. А иначе сравнение не може да се направи все пак сравняваме Пежо и Волво. :lol: Дано се окаже читаво. А за форума - ми той е форум на Волво :lol:
V40 1999 1.8 115hp
Reply

#13
Пичове, отървах се от Пежото. Така и не можах да свикна след Волвото. Не знам дали бях предубеден още от началото, но много неща ме дразнеха и пак се оглеждам за Волво. Поне му взех парите на "франсе-то" Smile и сега пак към любимата марка Big Grin
Reply

#14
Пичове, отървах се от Пежото. Така и не можах да свикна след Волвото. Не знам дали бях предубеден още от началото, но много неща ме дразнеха и пак се оглеждам за Волво. Поне му взех парите на "франсе-то" Smile и сега пак към любимата марка Big Grin
Reply

#15
А добре дошъл отново тогава Smile И втори път няма да ти простим изневярата към любимата марка!!!
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#16
А добре дошъл отново тогава Smile И втори път няма да ти простим изневярата към любимата марка!!!
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#17
Виж това:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?topmenu=2&leftmenu=1&act=11162381363571169&f1=details">http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?topmen ... f1=details</a><!-- m -->
Това е моето Волво, звънни, ако те интересува.
И успех в търсенето Smile
Reply

#18
Виж това:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?topmenu=2&leftmenu=1&act=11162381363571169&f1=details">http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?topmen ... f1=details</a><!-- m -->
Това е моето Волво, звънни, ако те интересува.
И успех в търсенето Smile
Reply

#19
с какво пежо беше. аз евентуално ще се кача на 406, след 2000г, дизел, като временна алтернатива докато си намеря в70 с новата форма. според мен не е толкова зле, карал съм такъв дизел само че партнер и съм очарован от двигателя, супер яко ускорение и динамика
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#20
с какво пежо беше. аз евентуално ще се кача на 406, след 2000г, дизел, като временна алтернатива докато си намеря в70 с новата форма. според мен не е толкова зле, карал съм такъв дизел само че партнер и съм очарован от двигателя, супер яко ускорение и динамика
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)