The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Впечетления за XC90 Sport D5?

#21
Даже се вижда емблемата на Оушън Рейс долу близо до калника на предните врати. Просто това е запазения цвят на лимитираната серия, според мен не е лош, но ти явно искаш друго.
Only the Best is good enough - YES!
Reply

#22
Даже се вижда емблемата на Оушън Рейс долу близо до калника на предните врати. Просто това е запазения цвят на лимитираната серия, според мен не е лош, но ти явно искаш друго.
Only the Best is good enough - YES!
Reply

#23
Единственния проблем на този синия, не е цената, а това, че няма гаранция.
На черния имаше как да се продължи за 2 години срещи 2000 лева, защото му оставаше 3-4 месеца гаранция, ама на този няма как май..
Reply

#24
Единственния проблем на този синия, не е цената, а това, че няма гаранция.
На черния имаше как да се продължи за 2 години срещи 2000 лева, защото му оставаше 3-4 месеца гаранция, ама на този няма как май..
Reply

#25
Виж ако всичко е наред с колата, гаранцията не е проблем. Здрави са. Обаче много зависи кой и как е карал.
Only the Best is good enough - YES!
Reply

#26
Виж ако всичко е наред с колата, гаранцията не е проблем. Здрави са. Обаче много зависи кой и как е карал.
Only the Best is good enough - YES!
Reply

#27
CvetomirPenev Wrote:Ето за този цвят говоря

и това е, че няма гаранция, минала е, а на това волво за което говорех, имаше как да се продължи за още 2 години..

не е толкова лош цвета, поне на мен ми харесва, въпреки, че по си падам по белия............ както е казал класика " на вкус и цвет тавариш ниет" или нещо такова.........
колкото до гаранцията не мисля, че ще имаш някакви сериозни проблеми с тая кола ..............
все пак оушън рейс серията са със специално оборудване в салона - твърдят, че са се вдъхновили от яхтите ............

:partyman:
VOLVO XC90 D5 AWD - 2003
Reply

#28
CvetomirPenev Wrote:Ето за този цвят говоря

и това е, че няма гаранция, минала е, а на това волво за което говорех, имаше как да се продължи за още 2 години..

не е толкова лош цвета, поне на мен ми харесва, въпреки, че по си падам по белия............ както е казал класика " на вкус и цвет тавариш ниет" или нещо такова.........
колкото до гаранцията не мисля, че ще имаш някакви сериозни проблеми с тая кола ..............
все пак оушън рейс серията са със специално оборудване в салона - твърдят, че са се вдъхновили от яхтите ............

:partyman:
VOLVO XC90 D5 AWD - 2003
Reply

#29
Това синьото днеска го видяхме, не е хубаво, не е подържано хубаво.
Утре чакаме дилъра да се обади да каже, за едно същото като това за което питах в началото, но само, че друг цвят - сиво.
Ако пък ли не ще се търси нещо из чужбина..
Но къде, идея нямам.
Reply

#30
Това синьото днеска го видяхме, не е хубаво, не е подържано хубаво.
Утре чакаме дилъра да се обади да каже, за едно същото като това за което питах в началото, но само, че друг цвят - сиво.
Ако пък ли не ще се търси нещо из чужбина..
Но къде, идея нямам.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)