The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Фарове за 240-ка

#41
Едни добри рефлектори искаш да кажеш...Щото поне при мен и механизма за нивелиране треа да се оправя и какво ли не..Нооо наистина изглежда чудничко! Не си представям дори с мойте ксенони какво ще стане... Big Grin Шубе ме е обаче ще много ще заслепява...то сеа ми светкат представям си с тия..

Обаче определено като намеря кинта за тва ще ги разходя...Щото иначе едни оригинални рефлектори нови от Англия идват 50 кинта парчето, без транспорта...ама и транспорта им е бая и не се знае дали ще пасне на 100%.

А как стои въпроса с други чаркове "метализе"? Big Grin Лайсни, вежди...джанти.. ала бала...Щото ако не цифра напрао да свалям сичкото метал по колата в един кашон и айде...
Reply

#42
EDGECRUSHER Wrote:Едни добри рефлектори искаш да кажеш...Щото поне при мен и механизма за нивелиране треа да се оправя и какво ли не..Нооо наистина изглежда чудничко! Не си представям дори с мойте ксенони какво ще стане... Big Grin Шубе ме е обаче ще много ще заслепява...то сеа ми светкат представям си с тия..

Обаче определено като намеря кинта за тва ще ги разходя...Щото иначе едни оригинални рефлектори нови от Англия идват 50 кинта парчето, без транспорта...ама и транспорта им е бая и не се знае дали ще пасне на 100%.

А как стои въпроса с други чаркове "метализе"? Big Grin Лайсни, вежди...джанти.. ала бала...Щото ако не цифра напрао да свалям сичкото метал по колата в един кашон и айде...

... в самото начало се бях спрял и аз на ксенони ... но впоследствие сложих обикновени но не съм ги задраскал като опция Big Grin ... с реглажа е наистина деликатно и е хубаво да се сложи ако не жълтава то поне бяла светлина (че голфаджийския тунинг е дразнещ за насрещните) ... проблема с заслепяването идва от големият ни рефлектор ... (при лупите този проблем го няма) но ако трябва да бъда честен(верно че съм карал само два дни) нужда от ксенон не съм изпитвал дори и в дъждовно време но е хубаво да си регулираш фаровете ... иначе аз проблем с насрещните нямам въпреки че ги понагласих набързо на една стена .... но имам схема и реглажа ще го направя малко по кадърно ...относно това какво прави фирмата най добре да позвъниш на посочените телефони ... ще ти обеснят подробно ... Smile
Reply

#43
[quote="Martin Petrovich"]
( но имам схема и реглажа ще го направя малко по кадърно )
Ако не е проблем дай я тая схема
Благодаря
Направи го както трябва!
Reply

#44
... само че незнам как да я кача че е на Word-ов файл ... ако искаш на e-mail Smile
Reply

#45
Martin Petrovich Wrote:... само че незнам как да я кача че е на Word-ов файл ... ако искаш на e-mail Smile
<!-- e --><a href="mailto:b.karastoianov@gmail.com">b.karastoianov@gmail.com</a><!-- e -->
отново благодаря
Направи го както трябва!
Reply

#46
... готов си Smile ... но ако можеш я драсни тук да се вижда Smile
Reply

#47
Martin Petrovich Wrote:... ето и какво струва тоя гъдел:

Струват си парите колега Smile ,браво :wink: ,и аз се замислям за варианта на еднин от "параходите" да пробвам акция "светлина" !
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#48
Вижте колеги кви подараци ми донесе новата година Smile Smile Smile
[Image: 3b344e8a142c4da4911884469089cd4f.jpg]
Поздрави Smile Smile Smile
Reply

#49
Кой беше дядо Мраза? :mrgreen:
Reply

#50
EDGECRUSHER Wrote:Кой беше дядо Мраза? :mrgreen:


Може да е била Снежанка :wink: Big Grin :twisted: . Обаче реметализирането е станало трепач.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)