The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Съвет за радиатор

#21
sasho_bg3 Wrote:
gadnia_metal Wrote:нисенс, виж в нета къде са им представителствата
Разрових се Свилене и какво да видя,едно от представителствата им е в Пловдив Big Grin .Ако нямаш нищо против да те ангажирам да провериш за цени.

нямам сега ще видя кое къде е
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#22
sasho_bg3 Wrote:
gadnia_metal Wrote:нисенс, виж в нета къде са им представителствата
Разрових се Свилене и какво да видя,едно от представителствата им е в Пловдив Big Grin .Ако нямаш нищо против да те ангажирам да провериш за цени.

нямам сега ще видя кое къде е
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#23
ddxdd ми съдейства за радиатора (още веднъж благодаря).

Не се сещам каква марка беше, но какъвто и да е - читав е. Аз си го смених сам за 1 час - сваляне и поставяне.

Двата радиатора - за климатика и за блока са вързани един за друг (с 4 болта, ако не греша). За да го извадиш, обаче, трябва да свалиш и въздушната помпа (или поне да я откачиш). Иначе няма вадене.

От опита си със стария радиатор знам, че няма лепене, няма течносто против теч - всичко е временно - максимум за по месец. Аз брах много ядове със спукания радиатор - не ходих на дълъг път, винаго 2 туби вода в комбито - абе мизерия.

Направо идвай в София и ако може ddxdd да ти съдейства за по-тънка цена ще е супер.

Към 10.08.2008 ще се прибирам към Пловдив за ден - два, така че мога да ти съдействам за смяната на радиаторите (срещу съответното бироплащане Smile)

Успех и после разказвай.
http://www.novinarite.com
VOLVO 850 T5 2,0 20V '94 Wagon 210 hp B5204FT
Reply

#24
ddxdd ми съдейства за радиатора (още веднъж благодаря).

Не се сещам каква марка беше, но какъвто и да е - читав е. Аз си го смених сам за 1 час - сваляне и поставяне.

Двата радиатора - за климатика и за блока са вързани един за друг (с 4 болта, ако не греша). За да го извадиш, обаче, трябва да свалиш и въздушната помпа (или поне да я откачиш). Иначе няма вадене.

От опита си със стария радиатор знам, че няма лепене, няма течносто против теч - всичко е временно - максимум за по месец. Аз брах много ядове със спукания радиатор - не ходих на дълъг път, винаго 2 туби вода в комбито - абе мизерия.

Направо идвай в София и ако може ddxdd да ти съдейства за по-тънка цена ще е супер.

Към 10.08.2008 ще се прибирам към Пловдив за ден - два, така че мога да ти съдействам за смяната на радиаторите (срещу съответното бироплащане Smile)

Успех и после разказвай.
http://www.novinarite.com
VOLVO 850 T5 2,0 20V '94 Wagon 210 hp B5204FT
Reply

#25
Радиатор и жена като тръгнат... Big Grin
Става с лепене, но е временно. Аз съм го лепил моя с двукомпонентно лепило, ама изкара два месеца и протече на друго място.

There is no place like 127.0.0.1
Reply

#26
Радиатор и жена като тръгнат... Big Grin
Става с лепене, но е временно. Аз съм го лепил моя с двукомпонентно лепило, ама изкара два месеца и протече на друго място.

There is no place like 127.0.0.1
Reply

#27
Днес след обед си поръчах от магазин на мой приятел,Нисенс-305лв.Реших,че просто е безмислено да правя компромиси с лепене и радиатор втора уротреба.Утре на обед ще го имам.След това естествено,монтажа ще се извърши веднага Big Grin Утре ще разказвам какво е стнало.Благодаря на всички колеги които ми се обадиха днес за съдействие:Здравко(Zdravko 850),Иван(ddxdd),Свилен(gadnia metal),Ицо(Ico 850),както и всички други които се изказаха по темата.
[Image: 16008.jpg]
Reply

#28
Днес след обед си поръчах от магазин на мой приятел,Нисенс-305лв.Реших,че просто е безмислено да правя компромиси с лепене и радиатор втора уротреба.Утре на обед ще го имам.След това естествено,монтажа ще се извърши веднага Big Grin Утре ще разказвам какво е стнало.Благодаря на всички колеги които ми се обадиха днес за съдействие:Здравко(Zdravko 850),Иван(ddxdd),Свилен(gadnia metal),Ицо(Ico 850),както и всички други които се изказаха по темата.
[Image: 16008.jpg]
Reply

#29
Преди около 10 месеца имах подобен проблем. Намерих чисто нов радиатор с отстъпка на 210 лева. Предполагам, че без отстъпките ще е около 270. Стария не успях да го закрепя... Смених го и нямам грижи.

Б.
Reply

#30
Преди около 10 месеца имах подобен проблем. Намерих чисто нов радиатор с отстъпка на 210 лева. Предполагам, че без отстъпките ще е около 270. Стария не успях да го закрепя... Смених го и нямам грижи.

Б.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)