The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Опции на централно заключване В40

#21
Пич не искам и няма да споря с теб, но от предпазител до предпазител има разлика(зависи с ква цел го слагаш). И ти който се занимава с такива неща би трябвало да го знаеш много добре, но дори и да него знаеш няма да си първият(и последният). Smile
Аз имам мускули, мене акъл ми нетребва!!!
Reply

#22
Пич не искам и няма да споря с теб, но от предпазител до предпазител има разлика(зависи с ква цел го слагаш). И ти който се занимава с такива неща би трябвало да го знаеш много добре, но дори и да него знаеш няма да си първият(и последният). Smile
Аз имам мускули, мене акъл ми нетребва!!!
Reply

#23
колеги не се карайте за такива неща
тоя модул ако го вземам определено ще искам гаранции към него че няма да ми направи поразии на колата- а колкото до това на каква цена ми според джоба и качеството
но примерно няма да е от 20лв нито от 200 а нещо средно
Reply

#24
колеги не се карайте за такива неща
тоя модул ако го вземам определено ще искам гаранции към него че няма да ми направи поразии на колата- а колкото до това на каква цена ми според джоба и качеството
но примерно няма да е от 20лв нито от 200 а нещо средно
Reply

#25
Antonii Wrote:Пич не искам и няма да споря с теб, но от предпазител до предпазител има разлика(зависи с ква цел го слагаш). И ти който се занимава с такива неща би трябвало да го знаеш много добре, но дори и да него знаеш няма да си първият(и последният). Smile

"но от предпазител до предпазител има разлика(зависи с ква цел го слагаш)" Big Grin Big Grin Big Grin да бе да

"би трябвало да го знаеш много добре, но дори и да него знаеш няма да си първият(и последният)." Big Grin Big Grin Big Grin щом казваш

я помисли преди да пишеш нещо бре Antonii има книжки прочетии
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#26
Antonii Wrote:Пич не искам и няма да споря с теб, но от предпазител до предпазител има разлика(зависи с ква цел го слагаш). И ти който се занимава с такива неща би трябвало да го знаеш много добре, но дори и да него знаеш няма да си първият(и последният). Smile

"но от предпазител до предпазител има разлика(зависи с ква цел го слагаш)" Big Grin Big Grin Big Grin да бе да

"би трябвало да го знаеш много добре, но дори и да него знаеш няма да си първият(и последният)." Big Grin Big Grin Big Grin щом казваш

я помисли преди да пишеш нещо бре Antonii има книжки прочетии
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#27
Явно не си ми разбрал мисълта, но това няма значение. Big Grin Big Grin Big Grin
И тъй като темата не е свързана с нашия спор, тук няма да ти кажа за кво точно става въпрос. :roll:
Аз имам мускули, мене акъл ми нетребва!!!
Reply

#28
Явно не си ми разбрал мисълта, но това няма значение. Big Grin Big Grin Big Grin
И тъй като темата не е свързана с нашия спор, тук няма да ти кажа за кво точно става въпрос. :roll:
Аз имам мускули, мене акъл ми нетребва!!!
Reply

#29
Pyrvo se izvinqvam za latinicata, no na kompa nqmam drugo. V krajna smetka do kolkoto razbiram nikoj ne znae za takiwa opcii. Az sym sigurno, che nqkoi frenski koli gi imat. Neznam dali stawa duma za zawodosko centralno zakluchvane ili za slagano dopylnitelno, no znam che tezi opcii se nastrojvat s nqkakva kobinaciq ot broj i prodyljitelnost na natiskaniq na kopchetata.
Ako nqkoi znae neshto po vyprosa shte sym blagodaren.
[Image: ab218468.gif]
Volvo V40, 1999, 1.9Diesel - 95HP
[Image: ab276647.gif]
Volvo V70, 2007, 2.4D5 - 185HP
Reply

#30
Pyrvo se izvinqvam za latinicata, no na kompa nqmam drugo. V krajna smetka do kolkoto razbiram nikoj ne znae za takiwa opcii. Az sym sigurno, che nqkoi frenski koli gi imat. Neznam dali stawa duma za zawodosko centralno zakluchvane ili za slagano dopylnitelno, no znam che tezi opcii se nastrojvat s nqkakva kobinaciq ot broj i prodyljitelnost na natiskaniq na kopchetata.
Ako nqkoi znae neshto po vyprosa shte sym blagodaren.
[Image: ab218468.gif]
Volvo V40, 1999, 1.9Diesel - 95HP
[Image: ab276647.gif]
Volvo V70, 2007, 2.4D5 - 185HP
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)