The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща СТАРА ЗАГОРА 11.01.2009

#11
Динко, а от тортата нещо ще изскочи ли ( напр. данъчен инспектор ) ?
Reply

#12
krass68 Wrote:Динко, а от тортата нещо ще изскочи ли ( напр. данъчен инспектор ) ?
Краси, я недей пита Динко, ами организирай ти нещо, че поне при теб избора е мнооооооого голям Big Grin Big Grin Big Grin и понеже сме повечето мъже/да ме извинят дамите/, нека бъде някоя с малки ръце и детски манталитет :wink: Тогава ще дойдат колеги от ЦЯЛА България Big Grin Big Grin Big Grin
Reply

#13
Ама вий незнаете ли кой ще изкочи от тортата?Ами от тортата изкачат специалните гости от София отВарна от Пловдив и други от цялата Волво обшност щото са най готините хора.Тук е момента да ги призова да се съберем за да отпразнуваме заедно ЗАПОВЯДАЙТЕ на празника на Волво в СТЗагора скъпи колеги от близо и далече ние ви очакваме. :wav:
Reply

#14
Та значи така , снощи ходих до въпросното заведение. Има места за 30 човека и ако решим да е там искат да потвърдим до петък вечер. Ако има други предложения за заведение казвайте да се организираме навреме. Паркинга мисля няма да е проблем, защото е неделя и не се плаща.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#15
Аз съм съгласен По-добре да сменяме обстановката от време на времче.
Reply

#16
Бройте мен и дъщеря ми. Освен това днес вербувах за каузата( да се чете сбирката) и един собственик на 850-ца.
Reply

#17
Резервирахме Механа Чановете
Reply

#18
100Y0 Wrote:
krass68 Wrote:Динко, а от тортата нещо ще изскочи ли ( напр. данъчен инспектор ) ?
Краси, я недей пита Динко, ами организирай ти нещо, че поне при теб избора е мнооооооого голям Big Grin Big Grin Big Grin и понеже сме повечето мъже/да ме извинят дамите/, нека бъде някоя с малки ръце и детски манталитет :wink: Тогава ще дойдат колеги от ЦЯЛА България Big Grin Big Grin Big Grin
Ще те извинят дамите другият път!
Какви са тези ниски критерии...малки ръце?
Направо се умислих-що ще значи това..,ама явно утре
ще обясниш..Smile))
Колеги,аз имам надежда ,че колегата с новото ХС 60 утре
също ще успее да дойде.
А моите претенции са единствено да не се застояваме много-много
на стадиона,защото прогнозите за времето са неласкави..
Reply

#19
6te se po4erpim podobava6to da poleem novata godina :drinkers: :partyman: :iroc: ::beer::
Reply

#20
haede da polem novata godina i da si pojemaem 4NG.:12meseca kasmet,365 dni sex, 8760 4asa lubov, 525600 minuti 6testie,31536000 sekundi zdrave! i o6te .....kakvo li ne ! :iroc: :occasion4:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)