The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Кой стои зад никнейма ?!?

#11
stvri - Станислав Стоев Варна Smile
Reply

#12
Кой как се е писал,
Ако някой е искал и се е писал с ИМЕТО си, ФАМИЛИЯТА си или прякора си е добре.
Но неразбираемите, неизговоряемите ник неймите - е това си е проблем на собственика!
Ефри - прякор от фамилията ми.
Като съм мислил съм мислил и за клубни срещи Big Grin как да ме назовават.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#13
dango_ - Даниел Малчев - Перник Smile
Vovlo V40 2001 1.9Di 115Hp
Reply

#14
Bugs - Христо Зайков гр. Разлог, години 30. Бъгс, от Бъгс Бъни заека Smile
S 60 D5 - 2003
Reply

#15
Stanchoni - Станимир Иванов - от Стара Загора, Града на правите улици, Града на липите, Заарска и т.н. За жените пък да не говорим... Big Grin
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#16
milenhr- Милен Христов- Добрич
Reply

#17
Orlin Zlatev - или Орлин Златев - ако на някой не му се чете на латиница Smile Добрич, на 18.07 ще направя 32 лазарника Smile
Reply

#18
V 40 fen = Веселин

:!: Мнението е редактирано от Willie по молба на Веско!
Reply

#19
V 40 fen Wrote:V 40 fen = Веселин

Веско, идеята на темата не е всеки да обяснява какво означава никнейма му, а просто да се свърже той с реалните имена. Подзрави и наздраве :partyman: Big Grin

П.П. Пиша това, че ще се започне едно "превеждане" на никнейми..... не това е идеята.
Reply

#20
Quote:Веско, идеята на темата не е всеки да обяснява какво означава никнейма му, а просто да се свърже той с реалните имена. Подзрави и наздраве

П.П. Пиша това, че ще се започне едно "превеждане" на никнейми..... не това е идеята.

Що бе Стойо, нека хората да обяснят защо точно такъв Ник са си избрали, така може и по-лесно да се запомни или свърже с човека. Колкото до таблицата, или принципно със Списъка на официалните членове /щото там има Молба с реквизити, които всеки попълва и имаме пълни данни/, след обсъждане се взе Решение от УС - да не се публикува, за да не злоупотреби някой с тези данни, защото все пак има някаква отговорност за това. Симпатизантски данни от форума - има но не са пълни.
Иначе само имената и телефоните - всеки може да си ги публикува, особено симпатизантите, които не са давали пълен набор от данни.
При необходимост обаче - всеки може да се свърже с настоящия ни касиер: Емето-1 и да получи данни за определен член, във връзка с нужди на клуба, а телефоните - свободно се разменят.

Иначе приветствам идеята ти 100-йо, защото е свързана с допълнително сближаване на волво феновете и откачалките на тема! :twisted:
Вече и деца се родиха от това сближаване, така че ... файда има! :mrgreen:

BOYCH - Бойко Матеев GSM: 088 99 00 911.

Бойч или Боджас ми викат някои стари мои приятели и така реших да стана известен в средите, където търся неформални приятелства, контакти по общи интереси и чесане на всякакви... доведени до ИЗВРАЩЕНИЕ красти. :wink:
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)