The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем бу4ене на лагер

#21
Намерих лагер с главината за 120 лв. Насякъде ми казаха лагер-главина било това дето ми трябва. Сега като гледам вътре има два съвсем обикновени лагера. Може би ако бях зел само лагерите щеше да ми излезе 30 лв.


Намерих един готин магазин Руди-Р се казва за лагери, семеринги, опръстени, гуми4ки за клапани и секви уплътнения други. Ама е забутан на гара искър срещу 28 ма поликлиника. Аз си купих от друго мчсто главината ама видчх доста неща 4е имат там.

Сега с набиване ли се слага тая главина има ли нещо по специално което трябва да знам.
Reply

#22
Не се слага с набиване, ама ти явно, така или иначе не четеш, защото, аз през цялото време се опитвам да обясня, че лагерите не са част от главината и не е нужо да даваш излишни пари, ама... проблемът си е твой. Сега трябва да свалиш старата главина и да извадиш вътрешните пръстени на старите лагери от оста, което би трябвало да стане сравнително лесно. След това вкарай новите и надени отгоре главината. Не си спомням как се натягаше лагерният пакет при Волвото, но ако луфтът се определя от натяга на гайката, то тогава трябва да внимаваш колко я навиваш. Накрая колелото трябва да има минимален луфт, като се опитваш да го клатиш с две ръце - отгоре и отдолу (не отпред и отзад по оста на завиване). Възможо е и да се стяга до упор и луфтът да е заложен в самия лагерен пакет, но както казах, не си спомням.
Reply

#23
Да аз про4етох пък и друг път съм сменял главина ама на другата кола Форд Фиеста.
Ама нищо сега тази главина която взех е много готина поне така изглежда и писхе на нея германия ама може и да е турция.
А видях в вадис 4е гайката маи се стяга 10 нМ. Това е доста важно.
Reply

#24
Лагера който смених пак си бу4и леко и като тръгвам се 4ува леко прехрупване и като спирам пак така. Стегнах го то4но 85Нм както пише в Вадис. Незнам грес слага ли се на тия лагери те са капсуловани доколкото знам.
Reply

#25
А ти сигурен ли си, че шумът идва от лагера, а не от накладките примерно?
There's someone in my head but it's not me...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)