The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "rar" - Line: 4611 - File: inc/functions.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 4611 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 995 get_attachment_icon
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Trying to access array offset on value of type null - Line: 4611 - File: inc/functions.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 4611 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 995 get_attachment_icon
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
вода в багажника

#1
Колеги, вчера(събота) изпробвах новата водоструйка на шурето във Велинград. Прибирам се в София (Люлин) и разтоварвам зимнината, когато изведнъж се сещам за една тема от форума ,в която колега питаше къде му се намира крика. Викам си, я да видя имам ли и аз такова чудо и.... при р
езервната гума - 2-3 литра кристално чиста вода?!?!?!?!?! Гледах и не можах да видя откъде е влезнала.Ако някой е имал подобен проблем да сподели.Колата е В40,1997г.
Reply

#2
Колеги, вчера(събота) изпробвах новата водоструйка на шурето във Велинград. Прибирам се в София (Люлин) и разтоварвам зимнината, когато изведнъж се сещам за една тема от форума ,в която колега питаше къде му се намира крика. Викам си, я да видя имам ли и аз такова чудо и.... при р
езервната гума - 2-3 литра кристално чиста вода?!?!?!?!?! Гледах и не можах да видя откъде е влезнала.Ако някой е имал подобен проблем да сподели.Колата е В40,1997г.
Reply

#3
Така и при мен,колега.Даже имаше и под задната седалка.Разоборудвах всички кори на багажника,и после с маркуча по 5 врата.Оказа се,че е от уплътнението....Успех


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#4
Мдаааа,доста неприятно....за съжаление и аз го имам същия проблем/В 40-99/,не са литри,но е предпоставка за жаби Smile Smile Smile
Reply

#5
Здравей колега, и аз имах подобен проблем, доста рових и търсих от къде може да е. По едно време се сетих че когато ми слагаха газовата намерих една гумена тапа в багажника, поогледах се и намерих мястото и. От тогава багажника ми е сух. моят съвет е огледай внимателно ръбовете на багажника там където се стича водата и търси отвор. Успех.


Attached Files
.rar   Camera.rar (Size: 1.85 MB / Downloads: 1)
Reply

#6
При мене е същото, а модела е S40/1996/.
Багажникът се пълни с доста вода. Доста е неприятно, защото след всяка мивка трябва да си играя да отводнявам.
От известно време си мисля да взема да пробия една/две дупки точно под резервната гума и май ще взема да го направя, защото ми писна да се занимавам с такава глупост.
Reply

#7
още един със плаваща резервна гума на с40,който ще прави дупки за оттичане да ги прави под наклон за да не влиза вода отдолу,и да не са мн големи Confusednipe:
Reply

#8
проверете да не влиза от стоповете поне при мен от там беше проблема
.....
Reply

#9
А някой сети ли се за гуменото уплатнение на антената на покрива.
Reply

#10
Ами ако имам вода само под задната седалка, а багажника е сух? :lol:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)