The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Масло в охладителната система на V40 1.9 TD

#21
Благодаря колеги,

Взех си колата от ремонт и ( да чукна на дърво ) за момента всичко е ОК. Направи ми впечатление, че двигателя
работи малко по-безшумно от преди. Равносметката за направените разходи е - 450 лв Confusedhock: ( с метална гарнитура и сменени масло, антифриз и всички филтри ).

Моля за мнение на някой настина знаещ дали трябва да се донатяга главата след определен пробег.
Според механика това се налага само ако се използва клингеритова гарнитура, а при металните не се налага.

Ако някой знае добър тапицер във Варна, моля да сподели.
Ако всички те харесват, значи нещо в теб не е наред. (Казал го е мъдър китаец, преди много време)
Reply

#22
agenta Wrote:Благодаря колеги,

Взех си колата от ремонт и ( да чукна на дърво ) за момента всичко е ОК. Направи ми впечатление, че двигателя
работи малко по-безшумно от преди. Равносметката за направените разходи е - 450 лв Confusedhock: ( с метална гарнитура и сменени масло, антифриз и всички филтри ).

Моля за мнение на някой настина знаещ дали трябва да се донатяга главата след определен пробег.
Според механика това се налага само ако се използва клингеритова гарнитура, а при металните не се налага.

Ако някой знае добър тапицер във Варна, моля да сподели.

Колега вместо да се чудиш и маеш какво да правиш с колата си и по важното кога и кой да го прави по нея, по - добре се вържи с г-н Мевдо или г-н Ицо 850.
Все пак те са специалисти точно в областта по ремонтите на нашата марка и не са от типа майстори "ми така мисля, щото не знам какво друго да мисля"......... (господа търся си парите от реклама - адреса ми го знаете Big Grin )
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply

#23
эдравеите колеги от 1 седмица и аэ се сдобих с перфекно v 40 1.9TDI ВЭЭИЧКО НА ПРЪВ ПОГЛЕД ПЕРФЕКТНО НО СЕ ОКАЭА ЧЕ НЕ Е ТОЧНО ТАКА ДНЕС КАТО ОТВОРИХ ДА ВИДЯ ИМАЛИ АНТИФРИЭ В КАЭАНЧЕТО И ИЭНЕНАДА 2 ПРЪСТА МАСЛО.АНТИФРИЭА Е ЧИСТ ПО МЪРКУЧИТЕ МАСЛОТО Е ЧИСТО НЕ НАДУВА ИЭОБЩО И ЭАГРЯВА НОРМАЛНО НО ПО СТЕНИТЕ НА МАРКУЧИТЕ И В КАЭАНЧЕТО МАСЛО .КАЭАХА МИ ЧЕ ТОВА СТАВАЛО КАТО СЕ СКЪСА НЯКАКВА ГАРНИТУРА НА ТЯЛОТО НА ТЕРМОСТАТА И ОТ ТАМ ОТ БЛОКА ВЛИЭАЛО МАСЛО ЛОГИЧНО ЛИ Е СПОРЕД ВАС И КАКВО ДА ПРАВЯ Sad Sad Sad
Reply

#24
Възможно е да е имало проблем и да е оправен. Аз имам фиеста дизел на която е сменен двигателя защото стария е скъсал гарнитура и германеца действал като човек с пари . При смяната е оставена старата охладителна система и остатъците от масло заради стария проблем се мешат с антифриз. Вече 7 години и 100 000 км, 4 смени на антифриз и пак си събира филм от масло в казанчето без никакви други проблеми.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#25
колега наистина е имало проблем преди и явно не са го иэчистили добре днес ходих на майстор и той ми каэа така и дано нямам проблеми :?
Reply

#26
miteto79 Wrote:эдравеите колеги от 1 седмица и аэ се сдобих с перфекно v 40 1.9TDI ВЭЭИЧКО НА ПРЪВ ПОГЛЕД ПЕРФЕКТНО НО СЕ ОКАЭА ЧЕ НЕ Е ТОЧНО ТАКА ДНЕС КАТО ОТВОРИХ ДА ВИДЯ ИМАЛИ АНТИФРИЭ В КАЭАНЧЕТО И ИЭНЕНАДА 2 ПРЪСТА МАСЛО.АНТИФРИЭА Е ЧИСТ ПО МЪРКУЧИТЕ МАСЛОТО Е ЧИСТО НЕ НАДУВА ИЭОБЩО И ЭАГРЯВА НОРМАЛНО НО ПО СТЕНИТЕ НА МАРКУЧИТЕ И В КАЭАНЧЕТО МАСЛО .КАЭАХА МИ ЧЕ ТОВА СТАВАЛО КАТО СЕ СКЪСА НЯКАКВА ГАРНИТУРА НА ТЯЛОТО НА ТЕРМОСТАТА И ОТ ТАМ ОТ БЛОКА ВЛИЭАЛО МАСЛО ЛОГИЧНО ЛИ Е СПОРЕД ВАС И КАКВО ДА ПРАВЯ Sad Sad Sad

Привет колеги. И аз имам същият проблем, имали някакво развитие.Дали може да е от тази гарнитура на термостата? Ще съм благодарен на всички отговори. Wink
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)