The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Те4е ми антифриз

#1
Те4е ми антифриз от една тръби4ка която или е за изто4ване на системата или за обезвъздушаване и аз незнам то4но.

На снимката съм я оградил с 4ервено ако имате идея защо от там те4е кажете. Или може би некво марку4е трябва да има там. Някво клапан4е да не е това.

Аз карах 2 4аса слезнах и видях да те4е от там. Изте4е 100 грама някъде. Ако имате идея какво е кажете.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#2
Извън темата... двигателя на �� ли е ?
Reply

#3
Да, на VW е. На 940 дизелите са от VW LT, а бензиновите са си оригинални на Волво, като на твоя аватар.

Иначе, по темата не мога да помогна, защото не съм запознат с фолксвагеновие двигатели, при 940-ките, но на мен ми прилича на кранче за източване, въпреки, че от снимката не се вижда хубаво. На москвича имах тамън две такива кранчета.
Reply

#4
Колата прили4а на москви4 много по това 4е вси4ко е просто сглобено и здраво направено. Много ме кефи.

Видях от куде те4е не е от кран4ето а от скобата на единия гумен марку4
Reply

#5
ИМАХ ТАКЪВ ТРАКТОР САМО ,ЧЕ 3.3 ТДИ /БУТАЛА ОТ 1.9/ КОЙТО ГО ПРОДАДОХ НА 988000 КМ.
НЯОГА И АЗ ЗАБЕЛЯЗАХ ТОЗИ ТЕЧ.ОТ ТАЗИ ТАПА МИ ТЕЧЕШЕ ВИНАГИ, И МИ ОБЯСНИХА ЧЕ ВЪОБЩЕ НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ВЗИМА ПОД ВНИМАНИЕ.
ОБСЛУЖВАНЕТО ПО ТОЗИ МОТОР СЕ ОГРАНИЧАВА ДО НАВРЕМЕННА СМЯНА НА РЕМЪЦИ И МАСЛА И ДА СЕ ПАЗИ ОТ ПРЕГРЯВАНЕ / ИМАЛ СЪМ И МЕРЦЕДЕС И ДОСТА МОГА ДА ПОСПОРЯ С МНОГО ХОРА КОЙ ПРАВИ ПО-КАДЪРЕН ДИЗЕЛ/

ТОВА Е ЕДИН ОТ НАЙ-ИСТИНСКИТЕ ДИЗЕЛИ ВЪОБЩЕ - КАРАЙ СЪС ЗДРАВЕ И НЕ СЕ ТРЕВОЖИ !!!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)