The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Има ли фенове на Волво в Плевен?

#61
Кога и къде са сбирките на Club Volvo в Плевен. Иска ми се и аз да дойда някой път, а ако може и да съдействате да получа клубна карта Tongue
Volvo. For Life
Reply

#62
ageorgiev2010 Wrote:Кога и къде са сбирките на Club Volvo в Плевен.
И аз това се питам Big Grin
Нещо няма мераклий за подобни мероприятия в Плевен. До сега само с колегата павленти правихме няколко опита, но никой друг не откликна за съжаление. Тази седмица пак така, и съответно нямаше нищо. Но могат да станат нещата. Ето и ти виждам имаш желание, на жена ми баща и и той кара волво, и ще дойде , ще навиия и Цецко с газовите, Павката като дойде и ако вземе, че някой от съгражданите ни с волво(а има доста вече в града ни), прочете темата може да стане нещо като истинска среща.
Та сега не стана, но нищо не пречи другата неделя да пробваме.
Иначе клубната карта, аз я получих със съдействието на Дани и Кире ООД Smile Предполагам и на теб ще помогнат.
Reply

#63
здравейте колеги от Плевен.Пробвайте като колегата МаНаРаТа от Монтана.Вижте темата.При него може да се каже че се получи.Успех Smile
Reply

#64
Някой да има желание за скорошна среща в Плевен? Давайте предложения за място и дата.
Reply

#65
biseroni Wrote:Някой да има желание за скорошна среща в Плевен? Давайте предложения за място и дата.
Тази неделя (16.05.) Предлагам да е в по-следобедните часове примерно 17:00, за да може ако има някой, който пътува, да присъства. За място може някой от паркингите на големите магазини примерно този на практикер, била и технополис ми се струва, най-ненатоварен. Ако няма други предложения, довечера, като се прибера от работа, ще пусна официална тема за 16.05. , 17:00ч. на съответния паркинг.
Reply

#66
Колегите ageorgiev2010 и biseroni ще присъстват ли?
Reply

#67
Засега да, нямам ангажименти. Къде ще бъде срещата?
Reply

#68
biseroni Wrote:Засега да, нямам ангажименти. Къде ще бъде срещата?
Както писах в по предният пост, предлагам срещата да бъде на паркинга на техномаркет на 16.05.-17:00ч.
Reply

#69
Драги съфорумци от Плевен, този месец, ще правим ли среща?
Предлагам на 13ти, или на 20ти. Мястото да е както предложи Ангел или на Орбита или на хотел Кайлъка.
Айде, може и без записвания, само потвърждаване е достатъчно.
Reply

#70
на 13 не мога със сигурност, на 20 става, ама ако са повече за 13 не енужно да се съобразявате с мене Big Grin
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)