The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Има ли фенове на Волво в Плевен?

#11
Kangalov Wrote:Да наминавам ли и Аз,че да забучим знамето.?
Или само с бирите,ще направим триангулачна точка,на картата на клуба .... Big Grin Big Grin Big Grin
��Заповядяй, все още няма нищо конкретно, но се надявам, скоро да има.
Reply

#12
Mishell Wrote:Трябват малко флаери и визитки, малко реклама, сигурна съм ча ентусиасти ще има. Еме, дали не може да позапратим малко рекламни материали натам?

Май ще е добре да се пробва този вариант.
Reply

#13
Днес, направихме една мини срещичка от 3ма души, на която също присъстваха и 4,5 Волвита. Казвам и половина, понеже 1то е вече наполовина разпродадено на части Smile . Колегата Зоран дойде да се похвали с покупката на машината, и така аз го приемам за начало на Плевенската епопея на волварите. Надявам се да ставаме повече.
Reply

#14
Драснете едно писъмце когата ще е следващата среща , ако съм наблизо ще отскоча :occasion5:
Reply

#15
stefan_nemadakaja Wrote:Драснете едно писъмце когата ще е следващата среща , ако съм наблизо ще отскоча :occasion5:

ok
Reply

#16
и аз гласувам за сБИРкА
Reply

#17
Ами айде да пробваме да направим нещо тази неделя. Предлагам да е около 13 часат пред баскетболната зала Балканстрой. Тъкмо ще бъде приключил пазара на колите, и ако някой е бил там направо да остане. Приемам и други предложения, от останалите 2ма мераклий Smile или пък от някой нов.
Reply

#18
Ей да му се не види няма да мога тази седмица, че ще тичам по селата Sad
Reply

#19
ок, аз ще бъда там. ако на някой му се идва да дойде , да се оглежда за тази красавица, и аз ще съм някъде наоколо.


[Image: 011522503.jpg]
Reply

#20
Неделя е точно цветница и много хора ще ходят да празват!!!!!!!!!!! Включително и мене няма да ме има тогава . Имам бълдъза няма как !!!!!!!!!! Ама виж утре ако речете нямам нищо против Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)