The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Има ли причини да не купя 240

#11
Ха честито и от Нас колега :thumbup: !!! Пожелаваме ти само позитивни емоций с колата Confusedupz:
Аз на предишната среща в София я мернах,и ми направи много добро впечатление :male: ,ние имаме подобна
"Синя Птица",и тя е набор 83 \Big Grin/ ,тъй че това само може да те радва-горди притежатели сме на прекрасни ретро автомобили :wav:

Поздави - Дани и Кире ООД
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#12
Христос воскресе!
Още веднъж благодаря на всички и почвам с въпросите. Моторът е В20 Е - карбуратор. Та този карбуратор е STROMBERG и има маслена система и резервоарче за масло. Що за масло трябва да се сипва и през колко време/пробег да се следи :?: Има газова уредба и сега си пали на газ. При това условие работи ли смазването (черпи ли масло) :?: Карбуратора един ли е или трябва да са два, защото жилото на газта е коплирано към нещо дето прилича много на долната половина на карбурарора и от там по лостче предава към самия SROMBERG :?: Вътрешната дръжка на предна дясна врата е разкъсана. Не пречи на движението, ама дразни.Ако ги има в различни цветове, мойта е черна. Някой да има здрава за продаване :?: Също и декоратиените стрнични къси/ъглови лайсни над задната броня :?: На централната колонка горе (до желузите) има ниша като за касетофон, но радиото си е долу. За какво е :?: В предна дясна седалка има датчик, ако някой е седял скоро не сработва веднага, а се кара за колан. Има ли културно оправяне (не шунтиране) :?: Получих я с 2 комплекта метални джанти - 14 и 15 цола. Всеки е обут с по две летни и две зимни гтуми. Допустима ли е комбинация до момента на прекомплектовка :?: Имам три оригинални хромирани таса за 14 ките. Някой да има изостанал такъв :?:
Хаиде стига че ще стане като Ана Каренина и тогаз колко души ще го прочетат :?: :!:
Reply

#13
Здравий колега честито за покупката
да дтчика мога да ти кажа лесен начин за шунтиране взимаш една пластмаса и я оформяш като колана и като те дарзно я щракваш вътре и спира да мига
за тазчето и дръжката за вратата ще проверя дали ги имам но маи имам
за дупката над духалките поне при мен има низша за дреболий
поздравявам те с избора на автомобил аз карам 244 D6 набор 82
и не съм карал по качестен и сугурен автомобил
за компектите джанти няма проблемда ги караш смесено но поне гледай да са две по две передни и задни
препоръчвам ти да са еднакви гумите отзад за да не товариш дедеренцяла
поздрави и безаварино шофиране с краля на пътищата Big Grin
Reply

#14
Честита придобивка ! Мии ако дойдем да опитаме от Старото Бърно в Перник може и да поизмъдрим нещо Big Grin Пък за бидоните...никва грижа-240 има 500л.багажник. Метъле ти колко ще вкараш в комбито а? Big Grin Ееей пак осапамих темата.Датчик за колана няма в седалката има само на закопчалката на колана.Можеш да го изолираш като поставиш неметална пластина между другите две метални пластини вътре в закопчалката, но така че да не пречи на поставянето на колана.Макар че не виждам смисъл да го правиш, но това си е твоя работа. Поздрави и много безаварийни километри.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#15
Stanchoni Wrote:..никва грижа-240 има 500л.багажник. Метъле ти колко ще вкараш в комбито а? Big Grin Ееей пак осапамих темата.....

да продължим със спама Big Grin ти за моя багажник грижа не бери, събира по много. ако случайно остане имам си теглич да си влача ремаркенце :wink:
Reply

#16
Едно питане - 500 литра багажник на комби или на лимузина?

...
Reply

#17
На лимузина(седан), на комбитата е доста повече :wink: .


Attached Files Thumbnail(s)
       
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#18
Имаме волво 240 което е в движение но ламарините са тръгнали да изгниват може ли някой да ми каже какви пари мога да му взема, ако реша да го продам . Волвото е дизел и частите са в много добро състояние. Tongue :roll: :?:
Reply

#19
dani13 Wrote:Имаме волво 240 което е в движение но ламарините са тръгнали да изгниват може ли някой да ми каже какви пари мога да му взема, ако реша да го продам . Волвото е дизел и частите са в много добро състояние. Tongue :roll: :?:

Пусни нова тема,качи снимки,дай повече информация за колата...,и туко виж си се разделил бързо с нея :wink:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#20
Благодаря ще се възползвам
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)