The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща София (пикник на Бонсови поляни) - 31.05.09г.

#41
�Е както виждам от сайта за прогнози,показан ни от Веско май всичко ще е ок за това време утре,което на нас ни е нужно.Ако е възможно с някой от Пловдив да се разберем и да пътуваме заедно,аз смятам към 9 ч да сам на ОМВ-то на Голямоконарско шосе и да тръгна от там.Ако някой от нашия град също ще пътува може да се сваржем и да го направим заедно или ако има някаква пловдивска група,която ще пътува-1 колона волва ще супер според мен. Тел. ми е 0889216028 или 0899790600 ЖОРО. Още чакам между другото Веско да ме усведоми,ако има някаква пловдивска колона евентуално. Ще ми е много приятно да се запозная с другите волво фенове пред НИМ. Очаквам контакти също и от други колеги от Пловдив,ако имат желание.
Reply

#42
Малее пак дъжд. И тоя път май няма да има барбекю. Прогнозата си е за яко дъжд, и доста ниски за сезона температури, а дори и утре да не вали, на поляната така добре е подгизнало след няколкиодневните валежи , че просто не става за пикник. Гадна работа и то все като наближи време за среща. Аз отивм на Перник да празнувам 80г на бабата но земам лаптопа да следя какво ще е решението на мнозинството и утре да знам на къде и в колко да поемам.
Reply

#43
а аз продължавам да чакам някой от перник,ако иска да тръгнем заедно.
Smile
Volvo 460 1.8 Моето БейБи
[Image: bannerfans_80297%20(4).jpg]
Reply

#44
sasho_s40 Wrote:Малее пак дъжд. И тоя път май няма да има барбекю. Прогнозата си е за яко дъжд, и доста ниски за сезона температури, а дори и утре да не вали, на поляната така добре е подгизнало след няколкиодневните валежи , че просто не става за пикник.
Да кажеш че не те карах да дойдеш на югозападната среща да мрънкаш.. ама сега нямаш право.. те ти сега - нека те е яд.
Reply

#45
Пангев, не се обяснявай, ами идвай Smile
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#46
Willie Wrote:
sasho_s40 Wrote:Малее пак дъжд. И тоя път май няма да има барбекю. Прогнозата си е за яко дъжд, и доста ниски за сезона температури, а дори и утре да не вали, на поляната така добре е подгизнало след няколкиодневните валежи , че просто не става за пикник. Гадна работа и то все като наближи време за среща. Аз отивм на Перник да празнувам 80г на бабата но земам лаптопа да следя какво ще е решението на мнозинството и утре да знам на къде и в колко да поемам.

Къде сте я гледали тая прогноза? Оная дето, аз я гледах е за слънце и достатъчно топло време,че и пикник да си спретнем...
Както и да е, аз товаря провизиите в багажника и в 10,30 съм пред НИМ да посрещам гостите, пък каквото сабя покаже...

Няма да имам време да напазарува сутринта. Какво ще кажеш да ударя рамо в тия провизии, пък дано не се разпилеят Big Grin
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#47
Понеже съм на автостоп, ще дойда с празни ръце и празен търбух. Освен ако не измисля раница за барбекюто...
945 Polar 1997
2.0 Turbo B200FT
1986 cc
4 cylinders, 8 valves
Compression ratio: 8.5:1
114 kW (155 PS) @ 5600 RPM
230 Nm @ 3600 RPM
M90 manual gearbox
Reply

#48
окей
на мен ли ми се струва,че ще бъдем 7 8 човека или наистина е така.
бай дъ луей,взимам с мене прочутият ми приятел с волвото на 22 хил. км
Така Smile
Това е 10 часа ще съм пред НИМ =,]
Volvo 460 1.8 Моето БейБи
[Image: bannerfans_80297%20(4).jpg]
Reply

#49
shweppsy Wrote:окей
на мен ли ми се струва,че ще бъдем 7 8 човека или наистина е така.
бай дъ луей,взимам с мене прочутият ми приятел с волвото на 22 хил. км
Така Smile
Това е 10 часа ще съм пред НИМ =,]

Абе...хм, на мене ми се струва че ще бъдем мааалко повече... Big Grin

Графе, от НИМ ли да те взема или някъде по пътя да те забера? Минавам по бул.България, взех си колата. Благодарности към ООД-то за отзивчивостта към клубар без кола Big Grin
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#50
Колега, 10ч. е малко раничко, нека е 10,30ч, да имаме време да обиколим магазините за провизии...[/quote]

КоЛуега,10 часа пишеше още в началото на темата.
аз сиг ще бъда и по рано там,тъй като искам всичко да е точно и ще тръгнем рано от тук.
Просто аз ще съм там,не аз ще кажа хайде към поляните и тн.
Това е =,]
Volvo 460 1.8 Моето БейБи
[Image: bannerfans_80297%20(4).jpg]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)