The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща Пловдив 19 юли

#11
колеги защо не направим тогава 2-ро национално сабиране на клуба края на август или началото на септември на пистата в пловдив или някаде другаде кадето да може да се сабереме повече хора с повече коли да има място за скара бира преспиване които кадето намри ако има хора които подкрепят тази идея може да пише в форума можв да даде някоя още по добра идея ако не може да разучим как стоят нешата и да задвижим вапроса
Reply

#12
няколко причини за моя личен отказ...

- ВОЛВО НЕ Е НЯКОЯ ОБЩОУПОТРЕБИТЕЛНА МАРКА АВТОМОБИЛ И ЩЕ Е ТЪПО ДА ХОДИМ НА ПИСТА И ДА СИ ЧЕШЕМ КОЛИТЕ. АЗ КАРАМ 960 ПРЕДПОЛАГАМ ЗНАЕШ КАКЪВ Е ТОЗИ МОДЕЛ ... НА МАГИСТРАЛАТА НЯМА ПРОБЛЕМИ НО ДА ИЗЛЕЗНА С НЕГО НА ПИСТАТА И ДА СИ КАРАМ Е ДОСТА ГЛУПАВО.

- В КЛУБА НЯМАТ МЯСТО НЕЗАДОВОЛЕНИ КОМПЛЕКСИРАНИ ПУБЕРИ ДЕТО ИСКАТ ДА СИ ПОКАЖАТ ********** И ДА Я ПРЕМЕРЯТ С БАВАРЕЦ,ГОЛФАР И Т.Н.

- ВСЕКИ ИДВА СЪС СЕМЕЙСТВОТО СИ И РАЗБИРА СЕ ИМА МАЛКИ ДЕЦА И ЖЕНИ И КУЧЕТА ... Е КАК НЯКОЙ ЩЕ СЕ НАТЪРКАЛЯ ИЗ ПАЛАТКИТЕ ...

МАНЯК МОЛЯ ТЕ ВНИКНИ ВЪВ ВОЛВО ИДЕЯТА

П.П ТИ КАКВО КАРАШ?
Ако пренебрегнете страха, вие изпускате психологическата спирачка - Аертон Сена
клубна карта № 00168
Reply

#13
виж кинг волво аз не сам казал да си мерим ********* или т.н аз искам да има такова място кадето да може да се саберем възможно най-много хора на едно място никои не е казал да караме из пистата или нешто такова защото моето волво е 1.6 и нели се сещаш ,че то не е некакси за тая работа моята идея беше да се саберем повече хора на едно място както казах вече а инече карам волво с40 1.6


Attached Files Thumbnail(s)
       
Reply

#14
maniaa Wrote:виж кинг волво аз не сам казал да си мерим ********* или т.н .... моята идея беше да се саберем повече хора на едно място...

Момчета, припомням, че всяка трета неделя в месеца почитателите на ВОЛВО се събираме в Пловдив.Поради стекли се обстоятелства или ангажименти на клубари юли не се събрахме, но пък месец август престои...Следтете темата "Срещи на клуба" , където до края на юли ще пусна тема за събиране на 16ти август.
Мислете и Вие за подходящо място извън резонните ни места за събиране (Каменград например)
Не че е лошо там, но малко разнообразие във върлите пловдивски жеги няма да е зле мисля ;-)
Хайде мир, любов и наздраве като му дойде времето,
защото и днес е празник - последният 23-ти юли за тази година Big Grin Big Grin Big Grin
Reply

#15
Да, този месец нещо се разместихме, ама трябва да не пропускаме?
Що за не минем пак към Острова - таме е прохладно, вярно, че им бяхме обявили ембарго, ама тъкмо ще проверим, дали са си взели поука.... Big Grin Big Grin
Reply

#16
маняк привет. Недей се пали толкова и т.н. разгледай форума и срещите и ще видиш че националните и регионалните събират много хора. Идеята за пистата наистина ми се струва глупава и неосмислена. Нямам желание да влизам в конфликт с теб но все пак помисли ако идем на пистата какво да правим...
до скоро на всички и месец август е крайно време за пикник на наша територия
веско имам чудесна идея която ще ти споделя в телефонен разговор
Ако пренебрегнете страха, вие изпускате психологическата спирачка - Аертон Сена
клубна карта № 00168
Reply

#17
Tony Wolf Wrote:Да, този месец нещо се разместихме, ама трябва да не пропускаме?
Що за не минем пак към Острова - таме е прохладно, вярно, че им бяхме обявили ембарго, ама тъкмо ще проверим, дали са си взели поука.... Big Grin Big Grin

леле Тони, ако знаеш колко комари има там ... живи ще ни изсмучат :? :roll:
Reply

#18
"кингволво" аз не се паля и не искам да споря с никого просто в квартала ми разказаха как са прекарали на сабора на БМВ и ми стана интересно защо не се саберем и ние така може ли да ме намериш в скаипа да си поговорим по добре да ми разясниш някои нешта защото сам член на клуба от скоро скаипа ми е маниаа1200 на латиница самоче
Reply

#19
Едно предложение за срещата на 16 август-на Бачково-хем е хладничко хем има заведения където можем да се съберем. :occasion5: :occasion5: :occasion5:
Reply

#20
Гледам не се пише ама да попишна малко, тая седмица явно няма да е затуй ако може другата, мераклии?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)