The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Футболна среща Варна

#91
Благодаря ти! Там ще съм!
VOLVO V40 1.9D, D4192T2
Reply

#92
Малко снимки от вчера няма ли кой да качи Smile
ето тук мисля че става

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/gallery2.php?g2_itemId=11120" onclick="window.open(this.href);return false;">gallery2.php?g2_itemId=11120</a><!-- l -->
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#93
Да последната среща беше на ниво събрахме се доста хора и стана един хубав мач след още няколко тренировки ще сме готови за режанш с ФОРД но за сега предлагам скоро да напражим пак една тренировка в блиските дни
очаквам предложения за ден и час
Reply

#94
Здравейте АТЛЕТИ! Ето го предложението неделя , след срещата на КЛУБА
мястото е ясно ...и си мисля ,че е време да номинираме участниците вмача на честа с ФОРДовете
за часа ,очаквам дебат
Reply

#95
Аз в първата среща с феновете на Форд не съм участвал обаче сега със сигурност ще дам своя принос за Волво клуба Smile Нали направих първата си тренировка миналата седмица сега ще съм по-уверен в пасовете Smile така че бройте ме за сигурен участник. А за часа мисля че в 20.00ч. ще бъде добре.
VOLVO V40 1.9D, D4192T2
Reply

#96
и аз съм на линия за час около 20:00 може и по рано то вече времето не е толкова горещо
хаиде само да уто4ним броиката на играчите за да видим дали ще трябва да викна няколко мом4ета от предната тренировка да попълним броиката
Reply

#97
Броите и мен около 50% възможност и аз да присъствам, не че футбола ми е силна дисциплина, но да подкрепим все пак марката
Volvo  480Turbo 1989
Volvo  S40 2T    1998
Много ми харесва 480 ката, но си купих S 40 за да не ме мислят за беден
Volvo  S60 2.5T  AWD 2003
Volvo  S80 T6 AWD 2009
Volvo  V60 T5 Cross Country 2018 
Reply

#98
Как вървят тренировките? Хайде, време е май отново да премерим сили. Аз съм почти възтановен, но все пак ще го давам полека. Да обмислим една дата за среща.
Reply

#99
въпреки ангажираноста ,на част от групата ТРЕНИТОВКА ЩЕ ИМА
ДНЕС (НЕДЕЛЯ ) 20.00 Ч. ВиК-стадиум :roll:
Reply

ПОРЕДНАТА тренировка е факт !Забелязвам ,че ставам все по-ненужен на отбора :wink: не защото съм здал багажа ,а просто защото момчетата стават все по- добри!предлагам тая седмица да свикаме генерална тренировка ,на която да се избистри стартовата 6-ца и смените !Нямам претенции за 'стратег" ,бат Мевдо доста време погледа от пейките и сигурно има какво да каже ....Но мисля ,че хората от терена ,най-добре ще изберат съотборниците си !
п.с към евентуалната публика : моля ви! не обсъждайте и не коментирайте поведението ,отиграванията ,физиката на тези които са на теена -----неприятно е !ако наистина сте фенове на ФК ВОЛВО-Варна просто аплодираите усилията на тези на терена !
чакам предложения за дата
:mrgreen: :mrgreen: вече зная и кода на алармата на стадиона :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
3 Guest(s)