Волво Клуб - България

Full Version: Футболна среща Варна
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Здравейте. Имаме предложение за футболна среща на отбора на Форд Варна, срещу Волво Варна (или окръга). Запазили сме терен на игрищата на ТУ-Варна, игрищата са с изкуствена тревна настилка със осветление. Зпазен е час за четвъртък 23 Юли от 21:00. Имахме една среща срещу Хонда, а Опелите днес паднаха служебно. Та въпроса е дали има желаещи за една приятна футболна среща. Очаквам отзиви.
Опа ще има смях и аз смятам да участвам :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Четвъртък е добре, защото след мача поне три дни няма да мога да ходя :oops: :oops: :oops:
П.П. Май ще трябва да поканим Мото Пфое да дойдат, само не знам за кого ще викат :roll: :roll: :roll:
ОК.
Отборите играем от по 6 човека.
1 - Ицо

Забравих да спомена, че се събират и по 2 лв. на човек, тей като игрището се плаща 24 лв и е платено вече.
Браво ,идеята е чудесна Smile ,аз лично съм голям фен на футбола ,но поради проблем с коляното който
имах преди време и заради страха, че болката куцането пак ще се върне,ще се въздържа да участвам.
Обещавам да дойда да гледам и да подържам волво_отбора :cheers: :cheers: :cheers: :director: :occasion9:

п.п. Искам да предупредя нашите ,за евентуално острие и доказан голаджия в форд екипа с име Чавдар Г. Big Grin
Няма да се притесняваш. Нямаме Голфаджии, както и играч с име Чавдар. Аз също ще пропусна участие поради сериозна контузия на глезена, но и аз ще присъствам. Със Здравко ще водим записки и прякото предаване от срещата. Всъщност ако има нет, в двора на ТУ, може наистина да направим едно предаване на живо. :wink:
Zdravko_850 Wrote:п.п. Искам да предупредя нашите ,за евентуално острие и доказан голаджия в форд екипа с име Чавдар Г. Big Grin

Извинявам се подвеждането Big Grin
Защо ли съм останал с впечатление ,че футболния ви отбор е на MOTO-PFOHE ](*,) :violent1:
ама така е като блея .
Чавдар е мой дългогодишен приятел ,който работи в отдел продажби на MOTO-PFOHE (Varna),
от там идва грешката ми . Big Grin
Също не съм написал голфаджия , а голаджия(голмайстор) Big Grin
Дано да се съберат волводжийте и да стане мача
Поздрави
Хаха. Това за голаджията е яко. Моя грешка. А отбора ни е на форд форума, а не на МП. Някой ден и с тях ще играем. Хайде, няма ли други ентусиасти?
Аз ще бъда смъртна резерва и ще вляза, ако няма живи играчи.... Big Grin Big Grin Big Grin
Здравко,ако влезеш да играеш,обещавам че ще дойда непременно да гледам мача Big Grin
Ам, че Бат Здравко щом няма да играе кой ще пази на врата :?: :!: :?: :!:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16