The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Смяна фарове?

#21
tonyfireman Wrote:А, и като почнат халогените и стоповете за мъгла да си пускат без да имат нужда - едвам се сдържам да не им пусна по една чашка оловна от въздухарката, която държа в багажника. Дюз-тарикати. Ай сиктир, аййй сиктиииир, бееее... Smile
Поздрави!

И аз много се дразня,много ми допадна идеята на Волво(говоря за моето и предполагам че и при другите е така :lol: ) габаритът за мъгла да се включва само ако са светнати фаровете за мъгла,ако го бяха и направили при включване на фаровете за мъгла да гаснат късите(както на Пасат) щеше да е супер,а идеално ще е ако всички го въведат :lol: :lol: :lol: .
V40 2000г. 95кс Габрово
Reply

#22
LeecH Wrote:но единият се оказа дефектен и не може да се настрой оптимално
и при мен е така - левия. Явно формата на рефлектора е дефектна Sad сега мисля за ди взема рефлектор от ХЕЛЛА, но дали ще съвпадне в кутията или ще трябва целия фар да сменя.
Ако нкой е правил подобна "гимнастика" да каже кое как 'що
БЛАГОДАРЯ
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#23
Здравейте колеги.Да не отварям нова тема,някой знае ли дали стъклата на фаровете имат разлика от коли с лява и дясна дирекция.По точно се интересувам те ли прчупват светлината или само рефлекторът е различен.Ако сложа стъкло на фар от кола с дясна дирекция какво ще стане.Благодаря предварително
Reply

#24
За H4 в шарката имат, но не мисля че има някакво значение. Най много някое петно не на място да се появи, но формата на снопа си зависи от рефлектора. За двойните фарове нямат разлика.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#25
Значи трябва да стане.Ще се опитам да си сменя стъклата.Силно ли са залепени.Как се разлепва стъклото без да се счупи.Благодаря Жоро
Reply

#26
vil4an76 Wrote:Значи трябва да стане.Ще се опитам да си сменя стъклата.Силно ли са залепени.Как се разлепва стъклото без да се счупи.Благодаря Жоро

Здравей колега, като начало сравни двете стъкла/от кола с лява и дясна дирекция/.Според мен пречупването на светлината ще е коренно различно и няма да ти свърши работа такова от кола с дясна дирекция. Двусекционните фарове са друга бира. Иначе стъклото не е залепено и се държи към уплътнението само с щипките. Бъди много внимателен при демонтажа и още по-внимателен при монтажа. Успех!
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#27
И гледай да не пипаш с ръка покритието на рефлектора.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)