The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
въпроси за S40 втора генерация

#11
Колега,сигурен ли си за размера на гумите,понеже попаднах случайно в един магазин на уникално запазени 17 джанти свалени от S 80 с 225-50-17,но на пръв поглед ми изглежда,че са прекалено широки и се опасявам,че ще опират в калника.И още да попитам има ли разлика в размера на отворите на джантите отS40 и S80.Тези които съм си харесал са тези - <!-- m --><a class="postlink" href="http://vccs.volvocars.se/accessories/cat/en-GB/S80%2007-/styling/alu/VCC-279521.htm" onclick="window.open(this.href);return false;">http://vccs.volvocars.se/accessories/ca ... 279521.htm</a><!-- m -->
Reply

#12
Мда, определено съм сигурен с какво карам Smile Екстра са гумите, няма мърдане в завои!

Аз съм с тези:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://vccs.volvocars.se/accessories/cat/en-GB/S40-V50/styling/alu/VCC-290583.htm" onclick="window.open(this.href);return false;">http://vccs.volvocars.se/accessories/ca ... 290583.htm</a><!-- m -->

Но за отворите на джантите трябва Вадис, а нямам в работата! :oops:
Друг е варианта да звъннеш в МП информативно


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#13
Може да видиш в профила ми, има снимки на колата!
Reply

#14
взимай E46 320 с новия мотор (170) или 320d със 150 коня и двата са много добри....имаме 2 волва в автопарка старата и новата S40 и двете са купувани нови,но напоследък 1-вото поколение ми прави проблеми по окачването отпред имам и тема даже,а колита е поддържана винаги даже е глезенаНовата си е чисто рено,баща ми я кара и казва,че някакси тва не е волво,което е било когато е купувал старата С40-ка,която карам аз..Имах и Е36,което за 2 години не го барнах страхотен мотор и сериозно съм се замислил да сменям С40-та със Е39,за мен Е46 ми е малко.
волво С40 97' 1.8 122 к.с.
Reply

#15
Старото, новото волво....нищо не разбрах...... 2.0D на волво е разбработка на Пежо и форд, никакво рено ако говориш за след 2ра генерация s40.
Иначе радвай се на баварките 8)


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#16
Катo си четох поста и аз не се разбрах.Имах предвид старата,която карам аз- 1997 S40 и новата,която кара баща ми- на 1 година е.И двете купувани чисто нови.Та старата си e истинско волво взимано от Гъотеборг (тука нямаше МП още),а новата е с двигател на рено доколкото знам.И двете с 1,8 мотор бензин...за дизела нямам наблюдение не съм карал досега.


Attached Files Thumbnail(s)
   
волво С40 97' 1.8 122 к.с.
Reply

#17
Истинско или било или не.Щом пише Волво,значи е Волво.Твоята генерация е едно към едно с Мицубиши Каризма.Там слагат 1.9 дизелаци на Рено и даже чисто японските GDI бензинки.А преди ерата Мицубиши май беше Рено.Не разбирам какво разбираш под истинско и какво променя това.И преди и сега колите са си екстра.
Reply

#18
Мисълта ми е,че бмв-то ще му излезе по-евтино за поддръжка от волвото,просто казвам реално на човека,а той вече си решава.
волво С40 97' 1.8 122 к.с.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)