The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Относно колегите които търсят стоманени джанти

#31
Такааааа.... вкарах се в леко приключение с купуването на тези оригинални 15цолови джанти. Сега не мога да намеря подходящи гуми, на които да поставя вериги. Сега имам няколко варианта:
1.Да си ги оставя за резервни.
2.Да отида и да ги сменя за 14цолови.
3.Да ги продам.
4.Да си купя текстилни вериги.
5.Нещо друго :wink: Big Grin .
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#32
На 195/55/15 ще може ли да се сложат вериги?
100Y0 а какъв размер търсиш, нови или ползвани?
Reply

#33
Cavalera Wrote:На 195/55/15 ще може ли да се сложат вериги?
100Y0 а какъв размер търсиш, нови или ползвани?

Ами който е слагал вериги на този размер, нека да сподели. Аз лично търся гуми втора употреба, на които да монтирам вериги. Новите, с които е колата ми в момента са 195/60/15, и затова търся по-малък размер, но най-малкия размер, който намирам е 165/65/15 :oops: :evil: .В калкулатора на гуми излиза, че 195/55/15 са абсолютно еднакви откъм диаметър с 165/65/15.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#34
Ако решиш да ги продаваш свиркай Big Grin Колко ли ще излезе куриер до София?
V40 1.9TDI 1998
Само една бела нинджа може да убие друга бела нинджа!!!
Reply

#35
modac Wrote:Ако решиш да ги продаваш свиркай Big Grin Колко ли ще излезе куриер до София?

Ако реша да ги продавам/това ще реша до средата на този месец/ ще е на същата цена, на която съм ги купил, а за транспорт до София все ще измислим нещо, че куриерите ще вземат пари колкото поне за една джанта Confusedhock:
В краен случай ще е на идването за ОС на 09.01.2010г.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#36
Ако решиш давай,аз ако намеря преди това ще се похваляSmileЧетири ли са?
V40 1.9TDI 1998
Само една бела нинджа може да убие друга бела нинджа!!!
Reply

#37
modac Wrote:Ако решиш давай,аз ако намеря преди това ще се похваляSmileЧетири ли са?

Тц, само две са.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#38
Колеги, днес да не ни хакнаха форума или имаше проблем със сървъра?!?! Както и да е, радвам се, че всичко е вече наред Big Grin . Днес се ядосах и взех, че си реших проблема с гумите и веригите. Монтирах тези 165/65/15 и о чудо, имаше напълно достатъчно място за вериги. С тях пък друг филм- немски на Кьониг ми ги предложиха за скромните 225лв., чешки на 77лв. и братски китайски на 30лв. Аз отидох до бензиностанция на Лук ойл и си купих за 33,99лв. гръцки, които изглеждаха доста по-добри от китайчетата :wink: . Аз лично съм доволен от цялото "мероприятие" Big Grin . В този ред на мисли обявявам, че НЕ продавам ламаринените джанти, които купих миналата събота от Ст.Загора.
Виждам, че готвят нова секира за брата шофьор. При наличие на знак за задължително ползване на вериги, а ти нямаш в колата штрафа е 20лв. Ако контролен орган те задължи да ги поставиш, а ти не го сториш глобата е от 100 до 200лв. и 6 месеца книжката на трупчета. Явно отново шофьорите се виждаме , като дойни крави на управляващите/сори Бойко, но е така/!!! Поздрави на всички колеги и колежки!!!
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#39
Всичко много хубаво,ама да предположим че не мога да си поставя веригите.Знам,че трябва да имам.Имам,в багажника са,но не знам как се монтират.Та аджеба органа ще ми ги поставили ако го помоля?
Чувал съм,че в щатите органите правели такива работи,даже и гуми сменяли Big Grin
Айде успех с новите вериги и джанти Tongue
V40 1.9TDI 1998
Само една бела нинджа може да убие друга бела нинджа!!!
Reply

#40
modac Wrote:Всичко много хубаво,ама да предположим че не мога да си поставя веригите.Знам,че трябва да имам.Имам,в багажника са,но не знам как се монтират.Та аджеба органа ще ми ги поставили ако го помоля?
Чувал съм,че в щатите органите правели такива работи,даже и гуми сменяли Big Grin
Айде успех с новите вериги и джанти Tongue

Може би на някоя дългокрака силиконка ще помогнат, но едва ли някога ще се превърне в практика. То и в Англия бобитата носят куфари и помагат на хората, но да не забравяме, че сме в Кошмария...... за наше съжаление. Това си има и добрата страна-ще продължим да се оправяме сами, че като вземат да ни оправят други му се казва по друг начин :evil: Confusedhock:
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)