The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Относно колегите които търсят стоманени джанти

#11
yasho Wrote:Колеги, нека ако е удобно да помоля някой от вас да даде точните размери за 15" джанти, че трябва да си взема а не съм сигурен за офсета!
4x114,3x67ET44 това е по каталог


100Y0 Wrote:Успех в намирането на джанти, наистина са кът.

Не са чак толкова кът.Аз отрих на няколко места в София,но просто цената е безобразна.
V40 1.9TDI 1998
Само една бела нинджа може да убие друга бела нинджа!!!
Reply

#12
Нови ламаринени със същите параметри в магазин са от 96 до 112лв. Втора употреба м/у 25 и 30лв.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#13
Къде има втора употреба по 30 на мен навсякъде ми искат по 50 м..ка им мръсна :gib:
V40 1.9TDI 1998
Само една бела нинджа може да убие друга бела нинджа!!!
Reply

#14
Ами колегата, който е пуснал темата е написал, а и аз си взех вчера оттам на същата цена :wink: Big Grin .
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#15
Кофти,че е много далече от мен това някой ако знае в София до 30лв. да свирка Big Grin
V40 1.9TDI 1998
Само една бела нинджа може да убие друга бела нинджа!!!
Reply

#16
Стойо , като си взе джантите от гумаджиите , те сложиха ли ги на машината да ти покажат че не са криви ? ::beer::
Reply

#17
stefan_nemadakaja Wrote:Стойо , като си взе джантите от гумаджиите , те сложиха ли ги на машината да ти покажат че не са криви ? ::beer::

Здравей. Не ги сложиха на стенда, но аз съм с въоръжено око и не видях следи от удари :twisted: :wink: Big Grin
За начина, по който съм намислил да ги ползвам и ударени да са пак няма да ми пречи много :wink: ::beer::
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#18
100Y0 Wrote:За начина, по който съм намислил да ги ползвам и ударени да са пак няма да ми пречи много :wink: ::beer::
Е тук вече събуди любопитството ми :?
За казан за ракия - не стават Big Grin
За цветарник - едва ли е толкова строг проекта, че да търсиш точен рамер Big Grin
Reply

#19
Калине, проекта е твърде елементарен и прозрачен :wink: Big Grin , споделил съм какво мисля да правя малко по-рано в темата Big Grin . Поздрави.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#20
Знаеш ли че сега ме замисли и мен с това по-тесни и по-ниски. Те веригите ми стоят постоянно в резервната гума ама не ми се е налагало да ги слагам до момента и да няма неприятна изненада ако се наложи.

Та по въпроса с веригите, някой слагал ли е на С/В 40 и на какъв размер гуми.

П.П. 100Y0 до къде я докараха с ремонта на шипка, че около нова година май ще трябва да се минава от там. Поздрави.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)