The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Относно колегите които търсят стоманени джанти

#21
мини през републиката, пътят е като магистрала
Reply

#22
gadnia_metal Wrote:мини през републиката, пътят е като магистрала

Да скоро го тествахме, но мислех че е пуснат временно и в момента пак е затворен Sad
но и Шипка е варинат понеже северната точка ще е Ловеч
Reply

#23
Quote: Аз като намерих вече 15цолови джанти май ще имам проблем с намирането на доста по-тесни и по-ниски гуми, като идеята ми е да монтирам на тях вериги и да ги слагам в багажника, когато има много сняг и ми се налага да минавам прохода Шипка
Стойо ще извиняваш , ама никога не бих си товарил колата с един чифт гуми в багажника с монтирани предварително вериги и ще се обоснова защо.
1. Защото качването на вериги отнема десет пъти по-малко време , отколкото да сменяш гумите на колата / заедно с джантите разбира се /. Не дай си боже да си в някаква екстремна ситуация / примерно в опасен завой /
2. Багажникът никога не трябва да бъде пълен с излишни неща , особенно зимата.
и 3. В кръга на шегата по-добре багажника да е пълен с някое друго свинско или телешко бутче и някое и друго кило добро вино от вашия регион отколкото с тези неща които си намислил. ::beer::
Reply

#24
Стефане, напълно съм съгласен с теб :wink: Big Grin . И аз предпочитам да возя в багажника "свинско и винско", но съм с нови гуми с размер 195/60/15 и не мога да слагам/а и не искам/ вериги на тях. Обаче не ми се разправя с разни служители на трибуквени пътни инстанции. А в багажника на комбито има достатъчно място за багаж. Идеята ми може да не е от най-добрите, но съм на път да я реализирам.


Attached Files Thumbnail(s)
   
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#25
смяна на гума зимно време в сняг си е голямо приключение. Идеята може да ти се струва добра, но бая роднини ще споменеш докато я реализираш. Трудно ще повдигнеш колата, за да извадиш колелото, а когато свършиш и си прибереш снежната гума в багажника след 5 минути ще си имаш мини езеро. По добрия вариант е слагане на верига, преодоляване на препятствието и махане. Личен дългогодишен опит. не е срамно и е лесно бързо и ефективно :wink:
Reply

#26
Cavalera Wrote:
gadnia_metal Wrote:мини през републиката, пътят е като магистрала

Да скоро го тествахме, но мислех че е пуснат временно и в момента пак е затворен Sad
но и Шипка е варинат понеже северната точка ще е Ловеч

работи си нормално. На теория се води експериментално пуснат заради някакви юридически и документални недооформени неща, които нямат общо с трафика
Reply

#27
gadnia_metal Wrote:смяна на гума зимно време в сняг си е голямо приключение. Идеята може да ти се струва добра, но бая роднини ще споменеш докато я реализираш. Трудно ще повдигнеш колата, за да извадиш колелото, а когато свършиш и си прибереш снежната гума в багажника след 5 минути ще си имаш мини езеро. По добрия вариант е слагане на верига, преодоляване на препятствието и махане. Личен дългогодишен опит. не е срамно и е лесно бързо и ефективно :wink:

Стига да имаш място където да я сложиш, че при мен такова липсва/едва се пъхат върховете на пръстите ми м/у гумата и основата на амортисьора/. Другия ми резервен вариант е тези текстилните вериги / терлици :wink: / .
Третия вариант: да не пътувам засега съм го отписал :twisted: . Но принципно си прав, не споря :oops: .
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#28
Колеги чух за някакъв спрей "течни вериги" подпомагал сцеплението при сняг и лед.Супер добър бил и т.н.
Някой да е пробвал?
V40 1.9TDI 1998
Само една бела нинджа може да убие друга бела нинджа!!!
Reply

#29
modac Wrote:Колеги чух за някакъв спрей "течни вериги" подпомагал сцеплението при сняг и лед.Супер добър бил и т.н.
Някой да е пробвал?


То хубаво ,ама ония с палката като не те пуска без вериги .
КАРАЙ ЖАДЕН,ОСТАВИ ЕДИН ПОЛИЦАЙ ГЛАДЕН!
Reply

#30
Да бе верно Tongue
V40 1.9TDI 1998
Само една бела нинджа може да убие друга бела нинджа!!!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)