The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Здравейте фенове на VOLVO

#11
batmilcho Wrote:Да ти е честита Колата Smile) и добре дошъл в диспансера давай две снимки и акта за раждане и да те картотекираме Smile) езика на дисплея в МОТО ПФОЕ ...
маслото ... има тук доста изписано сам ще разбереш ... от къде си иначе ?
Аз съм от Дупница.
За какво картотекиране става въпрос
Reply

#12
HydroPower Wrote:Колега честито. Tongue
Страхотен автомобил. Със здраве да я караш. Много безаварийни километри.
Това е мечтаната от мен кола. Завиждам ти лекичко и си поцъквам с език /като типичен българин/ Smile
Сподели за цени обслужване, разход на гориво, проблеми ако има такива /гледам че от горубляне си я пазарил/ Smile

Веднага щом приключа с обслужването на колата ще дам инфо.
За сега ангр. ремък, ролки, маслен филтър и масло - 270лв.
Reply

#13
някой знае ли как да включа вграденият телефон в таблото?
Сложих сим картата и натиснах бутона за активиране - нищо.
След това натиснах зелената слушалка на волана и на трип компютъра изписа нещо на италиански с многоточие.
Моля за помощ. Ако е необходимо ще препиша съобщението и ще го публикувам
поздрави
Светльо
Reply

#14
Честиото и от мен, колега!!! Volvo феновете трябва да се множат... Big Grin
Reply

#15
svdin Wrote:някой знае ли как да включа вграденият телефон в таблото?
Сложих сим картата и натиснах бутона за активиране - нищо.
След това натиснах зелената слушалка на волана и на трип компютъра изписа нещо на италиански с многоточие.
Моля за помощ. Ако е необходимо ще препиша съобщението и ще го публикувам
поздрави
Светльо

ами точно така както си го описал. Това с многоточието е било, за да зареди данните от картата.
Имай предвид, че някои карти правят проблем и не се възприемат, тогава този надпис ще остане и докато не се рестартира няма да изчезне. При мен такъв проблем правят предплатените карти. Не знам каква им е разликата в конструкцията и чипа, но телефона губи обхват често, в следствие на което прекъсва, не може да влезе в указателя, въобще прави яко мизерия. Така се държи и с б-конект и с прима, само с вивател не съм го пробвал. Иначе като си сложа картата, която е на абонамент работи без грешка.
Reply

#16
То и аз съм от Дупница.
Честито колега.
Страшна кола.САМО ЗДРАВЕ И ЩЕСТИЕ КАТО СИ Я КАРАШ , А И ИНАЧЕ! Smile ЗА ТАКАВА И АЗ МЕЧТАЯ.АКО НЕ Е ТАЙНА КОЛКО ПОРИ ИЗЛЕЗЕ ПОКУПКАТА.
Ако имаш скайп - напиш го , ако искаш да се видим някога в родния град.
Иначе в София битувам.
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#17
Razsipnik Wrote:То и аз съм от Дупница.
Честито колега.
Страшна кола.САМО ЗДРАВЕ И ЩЕСТИЕ КАТО СИ Я КАРАШ , А И ИНАЧЕ! Smile ЗА ТАКАВА И АЗ МЕЧТАЯ.АКО НЕ Е ТАЙНА КОЛКО ПОРИ ИЗЛЕЗЕ ПОКУПКАТА.
Ако имаш скайп - напиш го , ако искаш да се видим някога в родния град.
Иначе в София битувам.

Здравей градски.
не ползвам сайп защото нямам време за него.
можеш да ми напишеш лично съобщение или да ми пратиш телефон за връзка на е-майла.
Аз съм си в Дупница и няма проблем да се видим някой път.
Оносно цената на колата - при мен беше малко по-различно щото направих бартер и няма да е актуална информацията.
Reply

#18
Ми ок.
Аз от вторник ще съм някъде по Дупница за 5 дни, за да си оправя золумите по колата.


Всъщност май се сещам ,че съм виждал твоята С 60- на спирката за автобуси , срещу старата Автогара- при сервизчето за смяна на масла.

Поздрави.
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#19
телефона в колата връща предшни настройки върху новата карта затова при смяна на сим картата провери за отметка в менюто 'сенд май нъмбър; трябва да има отметка
Reply

#20
adrian2 Wrote:телефона в колата връща предшни настройки върху новата карта затова при смяна на сим картата провери за отметка в менюто 'сенд май нъмбър; трябва да има отметка

Проблема е, че на екрана излиза съобщение "моля изчакайте..." и до там.
От къде мога да вляза в менюто за да видя тази отметка?
Поздрави
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)