The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
жени зад волана

#1
Вчера си карах по магистрала Тракия...
Отляво ме задмина едно чисто ново БМВ с над 130 км/ч. Караше го жена, лицето съвсем близко до огледалото и си слагаше сенки...
За момент се разсеях и когато отново и обърнах внимание тя беше вече наполовина в моето платно, все още занимавайки се с грима си.
Въпреки, че съм мъжко момче се стреснах толкова, че си изпуснах електрическата самобръсначка и тя ми изби сандвича от другата ръка...
Като се опитах да върна колата на платното с коляно, ми падна Джи-Ес-Ем-а от ухото директно в горещото кафе между краката ми.
Кафето се разля, изгори най-ценните ми части, прекъсна важен разговор и ми скапа Джи-Ес-Ем-а.
Фаса в устата успях да задържа с последни усилия...

О, как мразя жени зад волана!!!!

#2
Вчера си карах по магистрала Тракия...
Отляво ме задмина едно чисто ново БМВ с над 130 км/ч. Караше го жена, лицето съвсем близко до огледалото и си слагаше сенки...
За момент се разсеях и когато отново и обърнах внимание тя беше вече наполовина в моето платно, все още занимавайки се с грима си.
Въпреки, че съм мъжко момче се стреснах толкова, че си изпуснах електрическата самобръсначка и тя ми изби сандвича от другата ръка...
Като се опитах да върна колата на платното с коляно, ми падна Джи-Ес-Ем-а от ухото директно в горещото кафе между краката ми.
Кафето се разля, изгори най-ценните ми части, прекъсна важен разговор и ми скапа Джи-Ес-Ем-а.
Фаса в устата успях да задържа с последни усилия...

О, как мразя жени зад волана!!!!

#3
Приказка ли ни разказа :?: :wink:

#4
Приказка ли ни разказа :?: :wink:

#5
аааааааааа тоя лаф кърти плочки Confusedhock:
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"

#6
аааааааааа тоя лаф кърти плочки Confusedhock:
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"

#7
Ха ха ха ха ха.
Яко.
Дали е истина, няма значение.
Въпроса е че е готино разказано.

ппп Не се засягай Еми.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.

#8
Ха ха ха ха ха.
Яко.
Дали е истина, няма значение.
Въпроса е че е готино разказано.

ппп Не се засягай Еми.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.

#9
ппп Не се засягай Еми.[/quote]


Не се засягам ,но това "О, как мразя жени зад волана!!!! ми прозвуча малко грубичко Sad И ние сме човешки същества все пак.

#10
ппп Не се засягай Еми.[/quote]


Не се засягам ,но това "О, как мразя жени зад волана!!!! ми прозвуча малко грубичко Sad И ние сме човешки същества все пак.



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)