The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Демонтаж на блока за управление на климатротика

#1
Колеги,трябва да подменя осветлението на блока за управление на климатроника на Volvo 850 1996г.и имам нужда от съвет как се изважда блока? В руския сайт не е снимано махането на лицевия панел.Ако някой е правил тази манипулация,моля да помогне.Благодаря!
Reply

#2
Колега става много лесно!Аз си свалих касетофончето (защото се сваля лесно) и бръкнах отзад,бутнах го и той излезна Big Grin .За сменянето на крушките ти ще видиш как се сменяха,че съм забравил вече Big Grin :oops:
П.П.Този блок е на щипки и по принцип можеш да го свалиш и без да сваляш касетофончето,но има вероятност да нараниш пластмасата на таблото!Ако го сваляш така подложи нещо мекичко под отверката :wink:
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#3
Сърдечно благодаря за съвета! Направих го по този начин и излезе много лесно.Подмених крушките и сега всичко е наред.Безавариен път на всички отзивчиви волвари!
Reply

#4
Моля колега!Важното е че си свършил работата лесно :wink:
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#5
ееее добре,че има пусната тема та да запитам и аз за мойто малко проблемче.
Значи на В40 пулта за клима има 3ри врътки /потенциомтри/ в моя случай свети само средното през ноща за посоката на обдухване,лявото скоростите на вентилатора и дясното градусите не светят.Сигорно са изгорели светлините, пак по-същия начин ли се подменят и по-точно с избутване от вътрешната страна ли става смъкването на панела.Утре тва ще мъча да обравя.



Таз вечер на паркинга на магазина /наскоро открит от хранит.верига / тъкмо се наместваше една В40 и викам на жената до нея ще спра.Докат давах назад слезе момиче от шофюрск.място и момче от др.страна млади.Не можах да ги настигна до входа ма вътре се поздравихме и обсъдихме малко колите.Имал я от 8месеца и били мн.доволни,бил сменил тампон на мотора и ангренажни консумативи,споменах му за форума ни и за евентоално срещи тук и ми се сториха заинтригувани.После навън пак се видяхме и ми говори момчето,че се сменяли да карат може би не могат да и се нарадват.С еднакъв цвът и 2те и мотори,кво малко съвпадение.И само сажалявам,че не им видах пулта къв беше и как свети ма утре ше го вида на моя.
Дано се съберем тук от града повече хора.
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.
Руски форум: питаш нещо и теб те питат.
Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп.
Reply

#6
vin_d Wrote:ееее добре,че има пусната тема та да запитам и аз за мойто малко проблемче.
Значи на В40 пулта за клима има 3ри врътки /потенциомтри/ в моя случай свети само средното през ноща за посоката на обдухване,лявото скоростите на вентилатора и дясното градусите не светят.Сигорно са изгорели светлините, пак по-същия начин ли се подменят и по-точно с избутване от вътрешната страна ли става смъкването на панела.Утре тва ще мъча да обравя.



Таз вечер на паркинга на магазина /наскоро открит от хранит.верига / тъкмо се наместваше една В40 и викам на жената до нея ще спра.Докат давах назад слезе момиче от шофюрск.място и момче от др.страна млади.Не можах да ги настигна до входа ма вътре се поздравихме и обсъдихме малко колите.Имал я от 8месеца и били мн.доволни,бил сменил тампон на мотора и ангренажни консумативи,споменах му за форума ни и за евентоално срещи тук и ми се сториха заинтригувани.После навън пак се видяхме и ми говори момчето,че се сменяли да карат може би не могат да и се нарадват.С еднакъв цвът и 2те и мотори,кво малко съвпадение.И само сажалявам,че не им видах пулта къв беше и как свети ма утре ше го вида на моя.
Дано се съберем тук от града повече хора.





нема значение сам си одговорих на питанката,само,че не можах да намера в неделния ден въпросните светлини,утре.
Даже и на запалката осветлението тр.да сменя,но пък си сложих музичка,иска ми се стоково оригинално радио и за сеа си сложих изчистено блаупунктче дори е с аудиокасетки.Уш тунера му е добър и ше видим.
Лека и успешна седмица.
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.
Руски форум: питаш нещо и теб те питат.
Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)