The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo s80 прекъсване

#1
Привет колеги,
Имам следното питане,двигателят много прекъсва на празен ход дори и гасне. В МП не казаха нищо съществено,дали някой се е сблъсквал с това неудобство? Двигателят е 2,0Т 225hp.Свещите са нови някакъв BOSCH и още нещо много е мудна м/у 1000 и 2500 об. Къде могат компетентно да я погледнат?
Благодаря
Reply

#2
Я изчисти дроселовата клапа.
КАРАЙ ЖАДЕН,ОСТАВИ ЕДИН ПОЛИЦАЙ ГЛАДЕН!
Reply

#3
Ако е износена...си приготви около 1000-1500лв за нова. Дроселите на ЕС80-ките може са се окажат малко кофти.
2001 S80
Reply

#4
Чистена е вече това не решава проблема,но никой не може да каже дали е от нея, без сигурна диагноза няма да я сменя-цената и е 1099лв!
Reply

#5
pepito_p Wrote:Привет колеги,
Имам следното питане,двигателят много прекъсва на празен ход дори и гасне. В МП не казаха нищо съществено,дали някой се е сблъсквал с това неудобство? Двигателят е 2,0Т 225hp.Свещите са нови някакъв BOSCH и още нещо много е мудна м/у 1000 и 2500 об. Къде могат компетентно да я погледнат?
Благодаря

Точно Роби от МП ми обесняваше, че тези двигатели са доста капризни от към свещи. По ми е съмнително тези бош свещи да не си допадат с мотора. При проблеми с дроселовата клапа обикновенно играят оборотите.
В понеделник сменях масло там и смениха и свещите (старите бяха някакви NJK ако се не лъжа). Двигателя понякога прекъсваше при рязко форсиране. На новите свещи пише волво, а на опаковката са изредени няколко типа мотори за които стават. Резултата е в момента прекъсване няма. И колата върви значително по добре - вчера и днес минах около 700км. :wink:

Моята е 2.0Т само че с по малкото турбо - 163hp.
Reply

#6
абе тия диагностики.... ходи при Жоро... на мен тия диагностики ми сметнаха, че е изгорял модула на шибедака... пък той се оправи след няколко дни...
И в Чернообил сега е пролет.Тревата синее,птичките лаят...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)