The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Издирва се Volvo 240 2.1 turbo 155hp

#1
Здравеите колеги преди време се продаваще едно волво 240 бяло седан в софия някои да има информация за колата много ще сам му благодарен. Smile
Reply

#2
Аз се сещам за едно,но то вече е продадено от доста време...,и по информация на продавача вече е...с удар и проблем в мотора Big Grin

Темата я места тук :wink:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#3
Аз се сещам за едно,но то вече е продадено от доста време...,и по информация на продавача вече е...с удар и проблем в мотора Big Grin

Темата я места тук :wink:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#4
Ама още в софия ли е каде е тази кола Sad трябва ми повечко информация Sad
Reply

#5
Ама още в софия ли е каде е тази кола Sad трябва ми повечко информация Sad
Reply

#6
Колата беше на клубар,продал я е в София,а за повече инфо...-кажи какво,и защо те итересува :wink:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#7
Интересува ме в кво састояние е сега кво и е необходимо да се напражи за да може запали и дали мотора е по добар от обикновенния бензин.Снимки и цена на автомобила и дали има разлика мейду предния мост на дизела и на бензина Smile
Reply

#8
Желая ти успех :wink:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#9
Мерси много колега.Колеги помагаите моля ви Sad
Reply

#10
Здравей колега,

Аз за съжаление не съм срещал това Волво, което издирваш, но притежавам едно такова (245 турбо - 1983г - сребрист металик)в колекцията си от три 240-ки, но все още не съм решил дали ще го продавам. Никак не ми се разделя с него, защото доста ми е "на сърцето" и трудно ще намеря друго такова, ако пак реша един ден. Но дори и да го продавам някой ден, то главното условие за продажба ще бъде купувачът да е истински заклет (като мен) фен на Волво 200 серия. А повярвай ми - те си личат.
Смея да кажа (но твърдо не искам да се хваля), че според мен едва ли можеш да намериш по-гледано от моето 240 турбо в цялата страна :-). Поне аз не съм срещал досега подобно Волво нито по улиците, нито пък да се продава някъде в България. Откакто съм го взел съм навъртял много малко километри- главно "на дълго", защото ме е доста шубе да не ме нацепи някой от шумахеровците по софийските улици. За съжаление ми струваше доста скъпо преди 3 години, когато го купих от един холандски пилот и много се съмнявам, че ще се намери днес някой български фен, готов да плати тази цена, а тя повярвай ми е страховита, но би била такава главно за "ценителите" в България. За Холандия, където 2-ката на Волво е легенда, тази цена е напълно нормална. На доста километри е колата(около 330 хил), но така е поддържана през годините, че никой няма да му даде толкова, ако го види. Вече има и някои забележки разбира се, малко ръжда и драскотинки тук-там, но нищо фатално и непоправимо няма. С всички екстри за модела е(без автопилот). Климатикът е със почти нов компресор. Турбото е сменено преди около 20-на хил км. Много запазен салон - тъмносин плюш.
От доста време съм във форума, следя го редовно, но досега не съм взимал дейно участие, защото доста ми е обидно, че 2-ра серия на Волво има твърде малко фенове в България и не се цени достатъчно, за сметка например на 4-та серия, която си е до голяма степен ширпотребка и не би могла никога да надскочи 2-ра серия по новаторство, качества, достойнства, титли, триумфи, известност, авангардност и всичко, с което Волво се разпознава като марка в света.

Това е от мен засега.

Поздрави и успех в търсенето.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)