The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Това Нормално ли е?

#41
miro343 Wrote:Благодаря за съчувствието :!: Всичко вече е история и бегачката е в строя !Двигателя работи ,както никога до сега !
Няма за какво да се чувстваш неудобно ,все пак в спора се ражда истината !Е и аз от време на време се поотвих :oops: ,за което ИЗВИНЯВАЙ ! Хубаво е когато се раждат подобни теми ---човек научава по нещо за колата си !От тази тема аз научих :wink: колко вида ск.кутии има !Признавам си не съм и предполагал че са толкова много и с толкова различни предавателни числа ! Ето за това трябва да е този форум (според мен ) !За съжаление темата ,която ме интересуваше (за почистване на инжектори) не я намерих ......но намерих кой какво му е сготвила жена му ,кой каква простотия е видял и кой колко възвишени оди може да препише !ЗА всичко това си има в.Посвънете ,БГ Мама и т.нт
За съжаление обаче форума е заприличал на черната дъска в у-ще в което е голямото междучасие !

Извинявай ама вече се обърках. С miro343 не се сдушихме но доколкото разбрах terorist-а си е пре@ал двигателя?! :roll:
Или двамата са един човек с различни ник? Това е хитро с единия се заяждаш а с другия си лафиш!
Няма значение вече! Както вече казах ще сменя таблото за да има смисъл да продължаваме спора.
Благодаря на всички и се извинявам ако и аз съм прекалил с тона на моменти
Във форума всеки носи радост. Един на влизане, друг на излизане...

Човек и общество...
Reply

#42
yogi479 Wrote:
miro343 Wrote:Благодаря за съчувствието :!: Всичко вече е история и бегачката е в строя !Двигателя работи ,както никога до сега !
Няма за какво да се чувстваш неудобно ,все пак в спора се ражда истината !Е и аз от време на време се поотвих :oops: ,за което ИЗВИНЯВАЙ ! Хубаво е когато се раждат подобни теми ---човек научава по нещо за колата си !От тази тема аз научих :wink: колко вида ск.кутии има !Признавам си не съм и предполагал че са толкова много и с толкова различни предавателни числа ! Ето за това трябва да е този форум (според мен ) !За съжаление темата ,която ме интересуваше (за почистване на инжектори) не я намерих ......но намерих кой какво му е сготвила жена му ,кой каква простотия е видял и кой колко възвишени оди може да препише !ЗА всичко това си има в.Посвънете ,БГ Мама и т.нт
За съжаление обаче форума е заприличал на черната дъска в у-ще в което е голямото междучасие !

Извинявай ама вече се обърках. С miro343 не се сдушихме но доколкото разбрах terorist-а си е пре@ал двигателя?! :roll:
Или двамата са един човек с различни ник? Това е хитро с единия се заяждаш а с другия си лафиш!
Няма значение вече! Както вече казах ще сменя таблото за да има смисъл да продължаваме спора.
Благодаря на всички и се извинявам ако и аз съм прекалил с тона на моменти

само сме една зодия -но сме двама./не един с два ника/ и май откакто караме коли са все такава марка и като ги строшим си ги правим сами...ако имаш някакъв проблем по колата не се дрищи а питай?ще ти бъде в полза
Reply

#43
Terorist,
ремък ли скъса та се издокара така? Като гледам снимката направо замръзвам.
Моя ремък е некъв Фленор.Вече е на 10 000км.Нов е все още,но дали да не го подмена с друг,че тези фленори не ми вдъхват никво доверие.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)