The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V40 "в пералнята" :-)

#31
lvassev Wrote:Хаха, това оферта ли беше Smile)?

Не..........питам как да го оправя, защото много ме дразни....
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#32
СПоред мен ако натискаш дунапрена и целиш дупките на оригиналния шев няма да има проблем.
Reply

#33
lvassev Wrote:СПоред мен ако натискаш дунапрена и целиш дупките на оригиналния шев няма да има проблем.


Без сваляне на тапицерията, така ли?
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#34
Да, или поне без разкачане на онези ужасни халки Smile. Аз разкопчах циповете и обърнах кората. ползвах по-дълга и дебела игла и целех старите дупки Smile
Reply

#35
Абе хакери, как се справихте с ваденето на двете кръгли ръчки отстрани на предните седалки? Че почнах да свалям тапицерията и работата се закучи, та се прехеърлих на задните. Маааалиии колко чернилка излезе оттам..... нямам думи Smile
Кило ракия сваля стреса от теб и го пренася върху околните.

Volvo V40 2.0T B4204T
Reply

#36
За кранчетата за топла и студена вода ли питаш :lol:

На едното "кранче" си има капаче точно като на чешмите, леко с тънко ножче или отвртка го сваляш и вътре има винт.
На другата врътка няма и излиза по специфичен начин, мисля че беше врътката за подпиране на кръста.Дърпаш силно навън и въртиш обратно на часовника.
Подглавниците на предните седалки предполагам знаеш как се свалят, шведите можеше да измислят и по-тъп начин но явно не са успели :roll:
Запомни как и къде са закачени ластиците на облегалките понеже може да ги объркаш леко при събирането, не е фатално, таман ще придобиеш тренинг за сваляне на тапицерията на облегалките.Ако ги объркаш в горната си част отзад при джоба няма да се изпънат.Не ме питай от къде знам.
Ако ще се мъчиш да извадиш държачите на поглавниците на задните облегалки, става лесно със звезда 14 май че беше, нахлузваш я отдолу и натискаш нагоре и се събират зъбчетата и държача излиза.

И ти се вкара в приключение а Big Grin


<<<офтопик>>>
Въпрос от женската част вкъщи, малкото на снимката момче или момиче е, аз заложих на момче а тя вика че е момиче понеже докато са фастъци много-много не може да се каже със сигурност.Нали не те обижда въпроса ми?!
V40 B4204S '97
Reply

#37
Мерси за бързия отговор. Smile Наистина голяма гимнастика пада!
Ако закуча на подглавниците пак ще пиша :lol: :lol:
По Вида това излиза, ама как ли се откача 20 от 22?
[Image: uvjb_859_ub9ws.jpg]


А иначе по другия въпрос - не печелиш в залагането - момиче е Tongue Tongue Tongue
Поздрави.
Кило ракия сваля стреса от теб и го пренася върху околните.

Volvo V40 2.0T B4204T
Reply

#38
E точно за 20 на схемата съм ти писал че се дърпа силно и се върти и излиза, просто е на резба.Ще го видиш като го свалиш.Утре ако не забравя ще ти направя едно клипче.
Впрочем в момента не съм сигурен на 100% дали не се натискаше и се въртеше но клоня към дърпане.Както и да е, утре ще го видиш "на живо" как става.По привечер като се прибера и ще кача клипчето.
V40 B4204S '97
Reply

#39
Айде колега влачи-> ЦЪК.
Дърпа се на два пъти.Внимавай като слагаш врътката обратно на второто дърпане да не те защипе че боли :?
V40 B4204S '97
Reply

#40
ЕВРИКА!!!!! Мерси колега! :mrgreen:
Кило ракия сваля стреса от теб и го пренася върху околните.

Volvo V40 2.0T B4204T
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)