Волво Клуб - България

Full Version: Kонкурсче: познай победителя на прясно започналото европейско
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Португалия :!: :!: :!:
Не съм фен на петлите но в конкретния случай, ще кажа Франция.
Може да се наложи наградата да я делим повече хора, но и аз залагам на Русия! :mrgreen:
100Y0 Wrote:Може да се наложи наградата да я делим повече хора, но и аз залагам на Русия! :mrgreen:
Ще я разделим, направо на масата Big Grin Нашият фаворит почва много добре :mrgreen:
Офф, да приемем Бразилците в ЕУ, че да спечеля ...
Ще се радвам много да е Русия, но моята прогноза е друга - Германия!
До сега никой не каза нищо за Италия, аз залагам на жабетата.
Още един привърженик на ГЕРМАНИЯ. Wink
Колеги, кви Русии бе майна, биха Чехия и вече Европейски шампиони ще стават според вас, това първенство да не е междусоциалистически форум за добра воля, тук имат значение редица качества на всеки отбор, късмет, съдии и ред други обстоятелства - нали се сещате че при първото по-сериозно изпитание след евентуалното им излизане от групата и са дотам. На въпроса, моето мнение е като на 1 страхотен нападател от не толкова далечното минало, губил доста пъти от тях - футбола е проста игра, в която излизат 11 срещу 11 и накрая германците печелят /Гари Линекер/. Моя фаворит е немската машина, доказала се в годините и много силна сега. Другите фаворити са Испания и Холандия, но аз съм твърдо за Германия от много години насам /поне 20 в съзнателното ми съществуване/ и имаики предвид и историята - гласувам за Маншафта. Не съществува друг такъв отбор - силен като дух, дисциплина, атлетика, издържливост и не много, но достатъчно техника, както и ред други качества важни във футбола.
+1 за Германия, май няма да стигне една бутилка Smile
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9