Волво Клуб - България

Full Version: Kонкурсче: познай победителя на прясно започналото европейско
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Ти нали не пиеш бре :mrgreen: За теб сокче, но топло или водичка :lol: :twisted: :mrgreen:[/quote]


Еми щом ще ме прекарвате на сокчета Тигъра да приготви направо от сега един кашон капи праскова и да ми го праща по ЕКОНТ :mrgreen: :mrgreen:
Vin_Diesel_9_0 Wrote:Ти нали не пиеш бре :mrgreen: За теб сокче, но топло или водичка :lol: :twisted: :mrgreen:


Еми щом ще ме прекарвате на сокчета Тигъра да приготви направо от сега един кашон капи праскова и да ми го праща по ЕКОНТ :mrgreen: :mrgreen:

Ти първо познай , победителя и не изваждай на показ утешителните награди, :lol:
stivmar Wrote:Предложението ми е следното:
Ако Испания спечели там ще е голям купон. Тогава, колегата Martin Petrovich да организира нещата и отиваме там да се включим в празненствата и да си изпием уискито. :mrgreen:

За купона си прав. На тях им дай само поводи и празненства. Ама не ша се навия на предложението ти, щ'от ша ви се стори доста тесничко, където и да ви заведа. Т'ва плаци, улици, барове/тераси ще е фул.. и прекомерен шум бол. Не за друго, ами нема да нии комфортно сред толкова "тясно", па и много фенки подпийнали ще има :twisted:
Май, май нема да има уйски.., поне за мен :evil:
Оооооооооооооооооооооп живи смееееееееееее, в играта смееее... Big Grin Big Grin Big Grin
Martin Petrovich Wrote:Оооооооооооооооооооооп живи смееееееееееее, в играта смееее... Big Grin Big Grin Big Grin
Като вкараха жабарите гола и викам айдеее замина ми кашона със сокчета :mrgreen:
Досега мисля че никой не спомена Хърватия,така че аз се присъединявам с тази номинация Smile .
Снощи италианците направо си ги изтърваха испанците, готови им бяха, ама те не се възползваха.
Следващиге пациенти няма да ги изпуснат, те са турнирен отбор.
gramov Wrote:
100Y0 Wrote:Може да се наложи наградата да я делим повече хора, но и аз залагам на Русия! :mrgreen:
Ще я разделим, направо на масата Big Grin Нашият фаворит почва много добре :mrgreen:
Как започва вашият фаворит, че не разбрах, а бутилката ще я разделяме други май а, ха ха тия от групата не излязоха даже...еврошампиони - руските смешници...боже какви прогнози колеги, за бога недеите така. Big Grin Big Grin Big Grin :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9