Волво Клуб - България

Full Version: Kонкурсче: познай победителя на прясно започналото европейско
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
joro the driver 17 Wrote:
gramov Wrote:
100Y0 Wrote:Може да се наложи наградата да я делим повече хора, но и аз залагам на Русия! :mrgreen:
Ще я разделим, направо на масата Big Grin Нашият фаворит почва много добре :mrgreen:
Как започва вашият фаворит, че не разбрах, а бутилката ще я разделяме други май а, ха ха тия от групата не излязоха даже...еврошампиони - руските смешници...боже какви прогнози колеги, за бога недеите така. Big Grin Big Grin Big Grin :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ей и някой да не се разсърди ся, всичко е в рамките на приятелските закачки и бъзици.
Хмм, абе, защо си губите времето с това европейско ? Има далеч по апетитни "хапки", пак на футболна тематика :lol:

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.sportal.bg/news.php?news=370365">http://www.sportal.bg/news.php?news=370365</a><!-- m --> Tongue

Иначе, силно се надявам Испания да успее да се класира :?
За съжаление руснаците ни предадоха :evil: , нищо аз продължавам да уважавам рускините :mrgreen: :twisted: .
Немската сила не е за подценяване. Те ще се класират, а и се надявам да спечелят.
Бях за шведите, ама нещо не се представят както бихме желали Sad
Скъпи приятели
конкурса изисква да дадете вашето предположение .
Моля не изказвайте коментари ,защото винаги такива теми се
превръщат в караници и накрая има и обидени
Благодаря ви
Тъй като Холандия отпадна, сега бих искал италианците да спечелят Smile
Малко е тъпо да си меня мнението, ама все пак не участват нашите лъвчета Sad
Новият европейски шампион е Чехия. Финал Португалия - Чехия.В редовното врмеме Х, Чехия бият с дузпи.
Мисля че имаше срок в който предположенията да са валидни?!Не трябваше ли,с изтичането му да се заключи темата?
Прав си Миро,хайде сега "Тигъра на Седемте морета"
да направи списък с отборите и заявилите участие за наградите от морски пясък ,миди ,бира и риба цаца Wink
StormyG Wrote:Бях за шведите, ама нещо не се представят както бихме желали Sad

В този сайт всички под DEFAULT сме за шведите Smile))
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9