Волво Клуб - България

Full Version: Фарове XС90 - къси (регулиране)
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4
Привет.

@Dodo 155 Много благодаря за бързата помощ.

Лично на мен пипането по колата хич не ми е силата. :oops:

Имах една крушка на габарит за смяна и ми я направиха с полседното обслужване. Може от дам да е станало нещо.
Майсторът е много точен по принцип и е внимателен. Ще го помля при следващото ми посещение да хвърли един поглед.

В последно време работя много и пътувам малко и затова почти не карам по тъмно извън града и да видя дали наистина има някакъв проблем. Cry
Обещавм да пиша ако има нещо интересно.

Иначе завиването на фаровете е невероятна екстра и ако има проблем, няма да мирясам докато не се оправи. Big Grin

Още веднъж, благодаря много.
valkovg Wrote:Привет.

@Dodo 155 Много благодаря за бързата помощ.

Лично на мен пипането по колата хич не ми е силата. :oops:

Имах една крушка на габарит за смяна и ми я направиха с полседното обслужване. Може от дам да е станало нещо.
Майсторът е много точен по принцип и е внимателен. Ще го помля при следващото ми посещение да хвърли един поглед.

В последно време работя много и пътувам малко и затова почти не карам по тъмно извън града и да видя дали наистина има някакъв проблем. Cry
Обещавм да пиша ако има нещо интересно.

Иначе завиването на фаровете е невероятна екстра и ако има проблем, няма да мирясам докато не се оправи. Big Grin

Още веднъж, благодаря много.
Няма защо, това е целта на форума Wink
Достъпът до габаритите на ХС90 са отвън фара, но не изключвам вариант да са ги потърсили при лупата, т.к. този отпред се пада отдолу и е малко сложно заврян, затова и щипката му е дълга, за да може лесно да се извади Wink
Както и да е, ако случайно не го оправят, пиши - ще се видим някъде, работа за 2 мин. е!
Поздрави!
Pages: 1 2 3 4