Волво Клуб - България

Full Version: Проблем с климатик
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
Май всики имаме иднакъв проблем и аз ходих да го заредя и положението е същото включвам го духа 5мин и спира изключвам го след малко пак го включвам - същите номера. Записал съм си час за петък в МП да видим те какво ще кажат Confusedhock:
Май всики имаме иднакъв проблем и аз ходих да го заредя и положението е същото включвам го духа 5мин и спира изключвам го след малко пак го включвам - същите номера. Записал съм си час за петък в МП да видим те какво ще кажат Confusedhock:
значи шаибата със съединителя и всичко там по нея е 540 лв
значи шаибата със съединителя и всичко там по нея е 540 лв
Да-а ...
На който с презареждане не му се е оправил проблема ...
изглежда ще трябва да реализира една финансова ШАЙБА ...

Сигурно и труда е ок. 2 ч. поне, което значи още 100 лв. отгоре,
зареждане, диагностика след това ...

Мъка... Направо МУка... :roll:
И човек почва да се поти като в най-голямата жега, още преди да е дошла!

Преди това прегледайте и ремъка ... може и някоя от ролките да не е добре...
А ако ви тече семеринга на някой от коляновите валове ... това допълнително ... хлъзга съединителя и ... има проблем с климатика ПРЯКО, но и с други части - непряко, защото не се усеща толкова осезаемо.

Само подсказвам какво още трябва да се погледне преди да се реализира директно финансовата ШАЙБА...
Да-а ...
На който с презареждане не му се е оправил проблема ...
изглежда ще трябва да реализира една финансова ШАЙБА ...

Сигурно и труда е ок. 2 ч. поне, което значи още 100 лв. отгоре,
зареждане, диагностика след това ...

Мъка... Направо МУка... :roll:
И човек почва да се поти като в най-голямата жега, още преди да е дошла!

Преди това прегледайте и ремъка ... може и някоя от ролките да не е добре...
А ако ви тече семеринга на някой от коляновите валове ... това допълнително ... хлъзга съединителя и ... има проблем с климатика ПРЯКО, но и с други части - непряко, защото не се усеща толкова осезаемо.

Само подсказвам какво още трябва да се погледне преди да се реализира директно финансовата ШАЙБА...
абе не помня ама май с труда беше толкова
абе не помня ама май с труда беше толкова
BOYCH Wrote:...А ако ви тече семеринга на някой от коляновите валове ...

Абе от къде ги купувате тези Волва с по няколко колянови вала - и аз искам :male:

Един вал поне вдига поне с 50 к.с. Confusedign4: Confusedign4: Confusedign4: ::beer:: ::beer:: ::beer:: ::beer::
BOYCH Wrote:...А ако ви тече семеринга на някой от коляновите валове ...

Абе от къде ги купувате тези Волва с по няколко колянови вала - и аз искам :male:

Един вал поне вдига поне с 50 к.с. Confusedign4: Confusedign4: Confusedign4: ::beer:: ::beer:: ::beer:: ::beer::
Pages: 1 2 3 4 5