Волво Клуб - България

Full Version: Проблем с климатик
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
Ха честита ви баба Марта първо Smile Smile Smile


На варненци мога да препоръчам сервиз, от който съм много доволен.
Аз имах следния проблем на V70 '98 работи климатика но работи малко време и спира. Спираш пускаш и пак.
Ходих в София по разни сервизи много прехвалени презареждане диагностика ала бала и ме нарекоха, че бил компресора - стар 700 - 800 лв. нов 1000 - 1200 лв.
Отивам аз във Варна една колежка ме насочи към този сервиз и кво стана човека там - Аха "познатия" проблем на Волво-о-о. Запази ми час отидох за около 1 час оправяне 30 лв. и цяло лето фаща скреж по прозорците. Smile
Та мога да обясня де е.
Ха честита ви баба Марта първо Smile Smile Smile


На варненци мога да препоръчам сервиз, от който съм много доволен.
Аз имах следния проблем на V70 '98 работи климатика но работи малко време и спира. Спираш пускаш и пак.
Ходих в София по разни сервизи много прехвалени презареждане диагностика ала бала и ме нарекоха, че бил компресора - стар 700 - 800 лв. нов 1000 - 1200 лв.
Отивам аз във Варна една колежка ме насочи към този сервиз и кво стана човека там - Аха "познатия" проблем на Волво-о-о. Запази ми час отидох за около 1 час оправяне 30 лв. и цяло лето фаща скреж по прозорците. Smile
Та мога да обясня де е.
Pages: 1 2 3 4 5